TransferyWiadomośći Okołonarwiańskie

Byli zawodnicy Narwi zmieniają kluby

Za nami kolejnych kilka ruchów transferowych. Tym razem dotyczących nie tyle Narwi, co jej byłych zawodników. Zacznijmy od tych, którzy grali u nas najdawniej. Swój debiut w barwach Warty Poznań zaliczył Łukasz Grzeszczyk. O jego transferze informowaliśmy już dawno. Teraz poszerzamy tylko tamten wpis o informację, że podpisał umowę na pół roku.

Kolejny eks-Narwianin to Marek Kaliszewski (na zdjęciu), który po przygodzie z Pogonią Siedlce wyniósł się do Radomiaka Radom. To dosyć zaskakujący ruch, bo w II lidze Marek radził sobie dobrze, będąc jednym z jaśniejszych punktów drużyny Pogoni. Tymczasem debiut w Radomiaku również obiecujący – uświetniony bramką.

Następny jest Michał Pragacz. Tutaj w ogóle mamy dziwną sytuację. Pragacz zaczynał sezon w III lidze (4 poziom; 2 mecze dla Narwi), by przenieść się do okręgówki (6 poziom), gdzie w 13 meczach Makowianki Maków Mazowiecki strzelił 10 goli. Teraz zaś został zawodnikiem Nadnarwianki Pułtusk z… IV ligi (5 poziom). W ciągu jednego sezonu grać na trzech poziomach ligowych? To trzeba mieć zacięcie… 😉

Ostatni akapit poświęcimy zawodnikom związanym z aferą reklamówkową. Szalwa Goderdziszwili został zawodnikiem MKS-u Przasnysz (IV liga) a  Kamil Juśkiewicz – Wdy Świecie (III liga). Ten drugi był o krok od podpisania umowy z Victorią Koronowo. To ten klub, który ma mniej więcej tyle samo bramek i punktów w III lidze co my, tylko chce go przejąć… Maryla Rodowicz!

Jeden komentarz do “Byli zawodnicy Narwi zmieniają kluby

Możliwość komentowania została wyłączona.