LigaSeniorzyWażne

Narew 0-2 Piaseczno

Po nudnej pierwszej połowie po przerwie mieliśmy dzisiaj sporo emocji w spotkaniu Narwi z KS-em Piaseczno. Były bramki (niestety nie dla nas), były kartki, był karny i obrona karnego przez „alarmowego bramkarza” Piotra Dawidzkiego. Przez pierwszą połowę nie działo się na boisku zbyt wiele ciekawych rzeczy. Szarpały obie strony, Narew chyba prezentowała się odrobinę lepiej. Byliśmy też o krok od prowadzenia, bo po mocnym uderzeniu Strzeżysza piłka trafiła w poprzeczkę.

Piaseczno zaś najlepszą sytuację w pierwszej połowie miało w 32. minucie, kiedy Matulka minął naszego bramkarza, ale któryś z obrońców świetnie interweniował, wybijając piłkę zmierzającą do bramki. Ciekawszych akcji było niewiele więcej. Zmieniło się to w drugiej połowie. Głównie za sprawą gości. W 68. minucie Dawidzkiego pokonał Mariusz Ostrowski. Lepiej ustawieni kibice mówili, że ze spalonego. Pecha mamy do tych spalonych. Później, na dziesięć minut przed końcem, sytuacja kuriozalna. Dominik Dzwonkowski dostał piłką w rękę, a sędzia Formicki z Warszawy wskazał na wapno. Na nasze szczęście Piotr Dawidzki wyczuł zamiary strzelającego Daniela Pyrki i obronił rzut karny! To przedłużyło nadzieję Narwi. Mieliśmy kilka akcji, a najdogodniejsza była kiedy wykonywaliśmy rzut wolny tuż za polem karnym. Niestety na boisku nie było już Piotra Strzeżysza, który w 85. minucie dostał drugą żółtą kartkę i z tych akcji niewiele wynikało. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry piłka odbiła się fartem od głowy Ostrowskiego i wturlała do siatki, mijając po drodze interweniującego Dawidzkiego.

Warto podkreślić dobrą postawę naszego bramkarza, który kilka razy interweniował naprawdę profesjonalnie 😉

Narew Ostrołęka 0-2 (0-0) KS Piaseczno
Ostrowski 68, 90

 Narew: 66 Dawidzki – 14 Kuczewski (58′ 15 Dzwonkowski [Ż]), 17 Pełtak, 11 Zalewski, 3 Jędrzejczyk – 10 Gwiazda (68′ 8 Niedźwiecki), 4 Zygmunt (’78 7 M.Roman), 6 Sowa, 16 Strzeżysz [Ż/Ż-CZ], 18 Nowak (’78 13 Dąbrowski) – 9 Olesiński.

KS Piaseczno: 1 Barański – 13 Choba, 5 Pracki, 2 Michalski, 6 Żłak, 16 Wrzesiński (80′ 4 Skonieczny), 8 Uwakwe, 15 Gwiazda (65′ 10 Paczkowski), 21 D.Pyrka, 11 Matulka (74′ 3 Przybysz), 20 Ostrowski (90′ 9 Włodarski).

(Pogrubione numery na koszulkach)

4 komentarze do “Narew 0-2 Piaseczno

    • Bo w nocy był przymrozek i MOSiR poprosił, żebyśmy dali boisku odpocząć bo po zimnej nocy była by kiszka z graniem. To jednorazowa „zamiana”.

    • 🙂 No przecież mam protokół i jak wół jest Daniel… Nie wiem o czym myślałem heh… Jak możesz to przekaż fotki „młodej pary” osobom zainteresowanym ;D

Możliwość komentowania została wyłączona.