HistoriaLigaRywaleSeniorzyWażne

Wielki Piątek z Zelowem

Najbliższy mecz Narwi rozegrany zostanie nietypowo w piątek. Wielki Piątek. W związku z tym, że harmonogram rozgrywek jest bardzo napięty, nie można było uniknąć grania w okresie świątecznym. Padło na Piątek, co jest chyba najlepszym z możliwych wariantów. Naszym rywalem jest Włókniarz Zelów, zajmujący obecnie 14. pozycję w lidze. Włókniarz uzbierał dotychczas 22 punkty, w tym trzy zarobił jesienią w Zelowie rywalizując z nami.

Wiosną, jak już pisaliśmy, zelowianie nie prezentują się najlepiej. Przegrali wszystkie trzy mecze, a ich bilans bramkowy to 1-12.

Natomiast w dotychczasowych meczach Narwi z Włókniarzem bilans nie jest korzystny dla niebiesko-czerwonych. Z pięciu rozegranych meczów Narew wygrała dwa, trzy zaś przegrała. Strzeliliśmy cztery bramki, tracąc ich dziesięć. Sprawa wyglądała by zupełnie inaczej gdyby nie błąd trenera Jerzego Wójcika, który zdjął z boiska młodzieżowca (na jedną minutę) i jesienią 2009 roku zamiast trzech punktów mieliśmy walkower dla Zelowa…

Wszystkie mecze Narwi z Włókniarzem:

  1. 17.10.2009 – 4 poz. ligowy – Włókniarz 3-0 (WO) Narew (na boisku 0-1; bramka: Uwadizu)
  2. 22.05.2010 – 4 – Narew 2-1 Włókniarz (Niedźwiecki, Samsel)
  3. 25.09.2010 – 4 – Włókniarz 0-1 Narew (M.Marczak (k))
  4. 07.05.2011 – 4 – Narew 1-3 Włókniarz (Dawidzki)
  5. 10.09.2011 – 4 – Włókniarz 3-0 Narew (-)

3 komentarze do “Wielki Piątek z Zelowem

  • Nie rozumiem jednego… Wszyscy wiedzą że w Wielki Piątek normalny katolik idzie do kościoła. Najczęściej nabożeństwa odbywają się o 16 i 18. Chcecie mieć kibiców to pomyślcie też o godzinie meczu np. 14 myślę że by nikomu nie przeszkadzało iść na mecz, a za razem potem do kościoła.

    • Tu przyznam rację. Termin tego meczu moim zdaniem nietrafiony, ale to akurat wina Związku, nie klubu, bo trzeba było wyznaczyć termin tego meczu w piątek lub sobotę. Godzina taka a nie inna, bo niektórzy pracują do 16:00 i nie mogliby zagrać. Ja żebym wcześniej nie obiecał administratorowi strony Włókniarza, że będę – nie poszedłbym na mecz właśnie z w/w powodu…

Możliwość komentowania została wyłączona.