SeniorzySparingi

Sparing: Narew 2-1 Hutnik

Strzelec pierwszej bramki dla Narwi

Piłkarze Narwi zwyciężyli w zakończonym przed chwilą meczu sparingowym z Hutnikiem Warszawa 2-1. Do przerwy Narwianie wygrywali 1-0 po golu Marcina Truszkowskiego z rzutu karnego w 42. minucie (obrońca Hutnika zagrał ręką w polu karnym). Po przerwie bramki strzelały obie drużyny – dla Narwi trafił Jakub Polita. Kolejny sparing w środę z Mławianką Mława.

Narew Ostrołęka 2-1 (1-0) Hutnik Warszawa
Truszkowski (k), Polita – ?

Narew (wyjściowy skład): Łyziński – Pragacz, Samsel, Zalewski, Ostaszewski – Wilczewski, Dawidzki, Strzeżysz, Lelujka – Truszkowski, Olesiński.
Grali też: Kobrzyński, Polita, Roman, Stachowicz, Niedźwiecki, Woźniak, Skorupka, Malanowski, Pyskło, Nakielski, Chorąży.

18 komentarzy do “Sparing: Narew 2-1 Hutnik

 • oraz Iwanowski,Skorupka,Malanowski,Pyskło,Nakielski,Chorąży 😉

 • Nie wiem czy zmienili nazwę przez najbliższy sezon czy co, ale nie Mławianka Mława powinno być tylko MKS Mława ;]

  • Po 10 minutach drugiej połowy musiałem znikać, więc nie wiem. Na pewno był gotowy do gry D.Kaczyński z juniorów, ale ktoś zajął jego miejsce.

   • Daniel Wozniak przed meczem nawet się rozgrzewał ale D.Kaczyńskiego niewidziałem go przed meczem.

    • W fioletowej kurtce i białej czapce był Dawid, taki szczupły. Co do Gwiazdy, to już ponad dwa tygodnie temu było wiadomo, że nie zagra. Saszka odstawał nawet kondycyjnie ;/ A Mateusz Nakielski uczy się w Białowieży, czy gdzieś tam na wschodzie i na mecze musi tyle zasuwać… Tylko, że w Narwi musiałby grać za darmo. Jeśli na to pójdzie, to zostanie – to tyle ze świeżych wiadomości.

 • Do narvi: nie było mnie, tak dla wyjasnienia 🙂 a co do tego kto to bylo był to Woźniak.

 • sorry ziomeczki ale ja w błąd wprowadziłem ale byłem pewny że to on bo oprócz Łyżwy bramkarza brak. Iwan gdzieś jeździ na teesty a Wisior już raczej nie gra więc myślałem że to Dawidek.Z daleka każdy taki sam, 😉

 • Co do Wisiora to akurat został zgłoszony do gry 🙂 Tylko dzisiaj stał przy trybunach

Możliwość komentowania została wyłączona.