
Broń 1-0 Narew
Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu obu drużyn Narew przegrała w Radomiu z Bronią 0-1. Jedyną bramkę spotkania zdobył Michał Doliński w 38. minucie, dobijając strzał Ziętka. W opinii obserwatorów z Radomia Narew była najtrudniejszym rywalem Broni w tym roku. Wynik jednak sprawia, że gospodarze dalej mogą walczyć o awansie a niebiesko-czerwoni nie mają już szans na utrzymanie. Trzeba jasno powiedzieć, że z taką grą jak w ostatnich meczach możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Broń Radom 1-0 (1-0) Narew Ostrołęka
Doliński 38
Broń: 1. Młodziński -4. Jaiyesimi, 3. Gorczyca, 5. Kupiec, 22. Budziński, 8. Rdzanek (90′ Leśniewski), 16. Sałek, 18. Maciejczak, 9. Doliński, 7. Ziętek (60′ Chrzanowski), 10. Ciupiński.
Narew: 66. Łyziński – 8. Stachowicz (60′ Jóźwiak), 14. Zalewski, 17. Pełtak, 20. Dzwonkowski, 6. Sowa, 4.Zygmunt, 15. Gwiazda (80. Ziemczyk), 16. Strzeżysz, 9.Olesiński, 10. Niedźwiecki (70′ M.Roman).
Żółte kartki: Strzeżysz, M.Roman, Jóźwiak, Zalewski.
Sędzia: Marcin Słupiński; Widzów: 250. fot. eos@japan.com
1 comment
Najbliższe mecze
V liga
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Nadnarwianka Pułtusk | 38 |
| 2 | Polonia II Warszawa | 35 |
| 3 | Narew Ostrołęka | 33 |
| 4 | Wicher Kobyłka | 31 |
| 5 | Sokół Serock | 29 |
Ostatnie mecze
Najbliższe mecze rezerw
Liga okręgowa – rezerwy
| Pozycja | Klub | Pkt |
|---|---|---|
| 1 | Gladiator Słoszewo | 35 |
| 2 | Wkra Żuromin | 29 |
| 3 | ULKS Ołdaki | 28 |
| 4 | Rzekunianka Rzekuń | 27 |
| 5 | Narew II Ostrołęka | 24 |


















Mała poprawka do relacji. Doliński dobił piłkę głową po swoim strzale. Piłkę z kolei podał mu Ziętek.
Pozdrawiam