LigaRywaleSeniorzyWażne

Narew 0-1 Zawisza Rzgów

Zawisza Rzgów zapewnił dziś sobie utrzymanie w III lidze łódzko-mazowieckiej, pokonując po wyrównanym meczu naszą Narew 1-0 na Witosa. Kolejny raz zabrakło w składzie Tomasza Niedźwieckiego. Ostatnio powodem nieobecności były żółte kartki, tym razem – jego ślub. Mimo licznych sytuacji strzeleckich w pierwszej połowie, jedyna bramka padła w 35. minucie, a jej strzelcem był Michał Buchowicz. Jeszcze w pierwszej połowie zdawało się, że piłka po strzale jednego z Narwian przekroczyła linię bramkową, ale sędzia puścił grę.

W drugiej połowie Narew lekko przeważała, jednak swoich szans próbowała głównie uderzając z dystansu. Wiele z tych okazji to były takie „strzały zawiesiny”, kiedy piłka leci na tyle długo w powietrzu, że nie da się jej nie złapać. Goście nie pozostawali dłużni, jednak też nie na tyle skuteczni, by podwyższyć prowadzenie. Do tego mieliśmy na bramce pewnego Andrzeja Łyzińskiego. Z przebiegu gry mecz był na remis.

Narew Ostrołęka 0-1 (0-1) Zawisza Rzgów
Michał Buchowicz 35

Narew: 66. Łyziński – 8. Stachowicz (70′ Ziemczyk), 17. Pełtak, 10. Zalewski, 20. Dzwonkowski – 7. Roman (75′ 14. Jóźwiak), 6. Sowa (60′ 15. Gwiazda), 3. Nowak, 16. Strzeżysz, 13. Kuczewski – 9. Olesiński (84′ 16. Kobrzyński).

Żółta kartka: Strzeżysz / Widzów: 200 / Sędzia: Rafał Michalak (Skierniewice)