Wygrana juniorów, hat-trick Kobry

Dzisiaj o 14:00 na stadionie przy ul. Partyzantów juniorzy Narwi pożegnali sezon 2011/12. Dla niektórych z nich był to zapewne ostatni mecz w niebiesko-czerwonych barwach, bo w piłce młodzieżowej osiągnęli właśnie najwyższy szczebel, a w seniorach trzeba by trenować dużo częściej, żeby grać. Ostatnim ligowym rywalem juniorów była Sona Nowe Miasto zajmująca ostatnio trzecie miejsce w tabeli (tyle samo punktów co druga Wkra Bieżuń, ale niekorzystny wynik meczów bezpośrednich). Goście zaczęli z animuszem i pierwsi pokonali broniącego w Narwi Kubę Murawskiego (rocznik 1996). Po chwili odpowiedziała Narew za sprawą Bartka Dymerskiego. Następnego gola strzeliła Sona. W 20. minucie wyrównał Marcin Świrski, a 10. minut później swojego pierwszego gola w tym meczu strzelił Marcin Kobrzyński. Po przerwie „Kobra” dorzucił jeszcze dwa gole – w 55. i 85. minucie. W międzyczasie jeszcze raz trafili do naszej bramki. Końcówka to niepotrzebna nerwówka, ale zespół Piotra Wiskiego zdołał bez większego zagrożenia dociągnąć wynik do końca.

Juniorzy 93/94: Narew Ostrołęka 5-3 (3-2) Sona Nowe Miasto