Młodzież NarwiRocznik 1998Ważne

Zapraszamy na mecz trampkarzy!

W sobotę o 11:00 drużyna trampkarzy 1998 grająca w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy będzie grała swój ostatni mecz sezonu. Chłopcy prowadzeni przez Mariana Szaramę podejmować będą Wilgę Garwolin na bocznym boisku stadionu przy ul. Witosa. Warto przyjść zobaczyć naszych zawodników, którzy potrafią zagrać naprawdę ciekawą piłkę. Warto zauważyć, że najlepszy strzelec drużyny, Jakub Przybyła w 21 meczach ustrzelił już 24 bramki! Poza nim mamy w kadrze innych reprezentantów kadry Mazowsza: Norberta Dobkowskiego (bramkarz) i Mariusza Wierzbowskiego.

Zapraszamy na mecz i na stronę tego rocznika – www.narew-ostroleka98.futbolowo.pl.

4 komentarze do “Zapraszamy na mecz trampkarzy!

  • Czy taką ciekawą piłkę…
    Trochę się zdziwiłem,że ten bramkarz łapie się do kadry, Przybyła owszem, ale że on?
    Ciekawsze mecze gra rocznik 97 , może dlatego ,że fizycznie wygląda to dużo lepiej.Tyle,że r.97 nie ma obrony z prawdziwego zdarzenia. Oby poprawiło się to na następny sezon, a spodziewajmy się awansu do mazowieckiej.

    • Nie widziałem Cię na żadnym meczu 98-ki… więc skąd wiesz, że ciekawsza jest gra 97, jak gracie mecze mniej więcej w tym samym czasie.. 😉

  • Tu nie ma co porównywać, wiadomo przecież ,że starsi pierwsi się uczą i oczywiście pierwsi się rozwijają fizycznie, oczywiście są wyjątki , ale nie można porównywać młodszych do starszych bo to tak samo jak by porównywać orlików do seniorów, hehe to tylko taki przykład, ale taka prawda, przecież wiadomo,że 98 w sparingu z 97 nie miała by najmniejszych szans, popatrzmy jakie byki grają w starszym roczniku a jacy chłopcy w młodszym, oczywiście są wyjątki w jednej jak i w drugiej drużynie, ale nie porównujcie młodszych do starszych bo to nie ma sensu, jeśli 98 gra ciekawą piłkę, to chodzi o to ,że ciekawą na swoim szczeblu wiekowym, Jednak 97 wydaje mi się ma lepszego trenera, więcej ich może nauczyć.

  • Tak, Tak bravo najlepiej usiąść przed kompem i się spinać 😉 jak jesteś lepszy od bramkarza Narwii to pokaż co potrafisz 😉 skoro 97 jest takie wspaniałe to gratuluje 4 miejsca w kartoflach ;)). Pozdro przyjdź na jakiś mecz a później oceniaj

Możliwość komentowania została wyłączona.