SeniorzyTransferyZ regionuZ życia klubu

Truszkowski i Olesiński potrenują z ŁKS-em Łomża

Przemysław Olesiński (na zdjęciu, fot. tm), grający w Narwi od 2009 roku, oraz Marcin Truszkowski, wychowanek naszego klubu, ostatnio grający w Ostrovii Ostrów Mazowiecka, dołączą do ŁKS-u Łomża. Łomżyński klub poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej, że treningi wznowi 9 lipca. Oprócz dwóch ostrołęczan na pierwszym treningu mają zjawić się także czterej zawodnicy Orła Kolno.

Olesiński dotychczas wystąpił w niebieskoczerwonych barwach w 74 meczach ligowych. Zdobył w nich 13 bramek. W sezonie 2010/11 z dziewięcioma trafieniami został najlepszym strzelcem Narwi. Wcześniej trzy lata grał w seniorach Korony HiD Ostrołęka, której jest wychowankiem. Zagrał w niej w 57 meczach i strzelił 12 bramek.

7 komentarzy do “Truszkowski i Olesiński potrenują z ŁKS-em Łomża

 • czy wiadomo kiedy wznawiamy treningi, kto jeszcze ewentualnie może odejść, przyjść, kto będzie trenerem? jak wygląda przyszłość naszego klubu, jakie są oczekiwania w nowym sezonie? chętnie przeczytałbym wywiad z prezesem:)

  • Odpowiadam na to, co wiem 😉
   1) Treningi wznawiamy zapewne w przyszłym tygodniu
   2) Trener obecnie się zastanawia, jak się zgodzi objąć Narew to damy znać. Jeśli się nie zgodzi, to są jeszcze inne opcje.
   3) Wywiad postaram się załatwić, ale to raczej po wyborze trenera, bo wcześniej to będą mogły być tylko odpowiedzi typu „zapewne”, „raczej”, itd. Pozdro 😉

 • Olesiński jest wychowankiem Orła sypniewo zle ponformowanie korona wypatrzyła go na naszych meczach od nas zaczynał grę

  • No to wg tych całych nowych zasad o zaliczaniu za wychowanków to Przemek jest wychowankiem zarówno Orła jak i Korony.

Możliwość komentowania została wyłączona.