Seniorzy

Sparingowi rywale…

Szkoleniowiec naszego klubu podał plan meczów towarzyskich pierwszego zespołu w okresie przygotowawczym do kolejnego sezonu. Narwianie rozegrają siedem lub osiem gier, a ich pierwszym rywalem za niespełna tydzień będzie drużyna Rzekunianki Rzekuń.

18.07.2012  – środa – Rzekunianka Rzekuń
21.07.2012  – sobota – Makowianka Maków Mazowiecki
24.07.2012  – wtorek – Świt Baranowo + nieznany rywal
28.07.2012  – sobota – Korona HiD Ostrołęka
01.08.2012  – środa – GKP Targówek
04.08.2012  – sobota – Sparta Szepietowo
08.08.2012  – środa – KS CK Troszyn
11.08.2012   – sobota – ?

W trakcie ustalania jest także sparing z ŁKS-em Łomża.

6 komentarzy do “Sparingowi rywale…

  • sorry ale sparingpartnerów to mamy o kant d… potłuc, naprawde już nikt z tego samego poziomu nie chcę grać z Narwią? jeśli gramy z zespołami A-Klasowymi to jak mamy dobrze pózniej grać o punkty?
    druga sprawa dotyczy Mateusza Sowy, nie można go wypożyczyć na dłużej, albo odkupić? ile może kosztować? nie sądze żebyśmy byli słabsi od takiego Szczuczyna, a chłopak ma spory potencjał

    • Szepietowo gra na tym samym poziomie, Targówek gra wyżej, więc nie do końca piszesz prawdę… A półprawda też jest o kant d… potłuc 😉

  • Własnie dlaczego Mateusza Sowy nie możemy wykupić albo wypożyczyć poraz kolejny,więc obok Olesińskiego tracimy kolejnego dobrego zawodnika.

  • Do Weran: celowo nie chcieliśmy grac z żadną drużyną z którą spotkamy się w lidze ale jest jeszcze Łks łomża z którym może zagramy. Mieliśmy np.umówiony sparing z drużyną Elany Toruń (II liga) ale oni kończą swój obóz a my dopiero zaczynamy przygotowania i byłoby to za wcześnie.Jeśli chodzi o Sowę nie można wypożyczyć zawodnika na dłużej niż pół roku,Mateusz ma mieć pracę w Szczuczynie a do tego miał grać w drużynie Wigry Suwałki jednak nie wyszło.Szczuczyn to jego macierzysty klub i gra wyżej bo w III lidze.

  • Czy Szymon Nowak zostaje u nas na stałe.

    Czy treningi wznowili Wojciech Skorupka i Marcin Ostaszewski.

Możliwość komentowania została wyłączona.