SeniorzySparingi

Sparing: Troszyn 1-4 Narew

fot. moja-ostroleka.pl

Wczoraj wieczorem Narew rozegrała kolejny mecz sparingowy przed sezonem. Do rozpoczęcia ligi pozostał tydzień i powoli widać efekty przygotowań. Niebiesko-czerwoni wygrali w Troszynie 4-1 z gospodarzami. Gola dla Troszyna strzelił wychowanek Narwi Remigiusz Dąbrowski z rzutu wolnego z daleka, po błędzie Andrzeja Łyzińskiego.  Dla nas bramki strzelali Tomasz Niedźwiecki, Piotr Strzeżysz, Piotr Kubat i Szymon Nowak. Wynik mógł być dużo wyższy, gdyby napastnicy wykończyli wszystkie akcje przeprowadzone przez naszą drużynę (w jaki sposób nie napiszemy – niech się Ostrovia domyśla :)). W każdym razie są elementy, w których nasza drużyna radzi już sobie dobrze i takie, w których konieczna jest jeszcze ciężka praca.

KS CK Troszyn 1-4 (0-1) Narew Ostrołęka
R.Dąbrowski – Niedźwiecki, Strzeżysz, Kubat, Nowak

W Narwi zagrali: Łyziński, Murawski – Dzwonkowski, Pełtak, Zalewski, Rupacz, Gawrych – Kuczewski, Dawidzki, Strzeżysz, Nakielski, D.Wargulewski, P.Dąbrowski, Stachowicz, Nowak, Jóźwiak – Niedźwiecki, Kubat, A.Wargulewski.

Trener: Marcin Roman

Źródło: własne; skład za www.moja-ostroleka.pl

2 komentarze do “Sparing: Troszyn 1-4 Narew

  • Czemu ten Charmuszka nie grał,czy on będzie grał w Narwi,a co z Ziemczykiem i Zygmuntem bo niegrają już trzeci sparing.

  • Właśnie, Narvi wiesz, czy Ziemczyk zostaje?
    nie widać go w sparingach, pewnie jest za cienki , grał ogony i to przy wiadomym wyniku, to nie specjalny gracz.

Możliwość komentowania została wyłączona.