Oświadczenie Kibiców Narwi

Przedstawiamy oficjalne stanowisko Kibiców Narwi na temat zaistniałej obecnie sytuacji: „Kibice Narwi w pełni popierają działania jakie podejmuje zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka, które są prowadzone w celu poprawy ciężkiej sytuacji finansowej z jaką obecnie mamy do czynienia.

Ze względów technicznych niestety, ale na dzisiejszym spotkaniu w Urzędzie Miasta zabraknie oficjalnej delegacji kibiców naszego klubu. Wiemy jednak, że pojawią się osoby, którym dobro drużyny leży mocno na sercu.

Klub Narew Ostrołęka ma już ponad 50-letnią tradycję i nie można doprowadzić do upadku drużyny, która wychowała wielu Ostrołęczan. Był nieraz odskocznią od szarego życia, jakie ich otaczało. Owo wychowanie dokonywało się nie tylko na arenach sportowych, ale również na trybunach – o czym nie możemy zapominać. Nasz klub nie ma w swojej historii jakiś spektakularnych sukcesów, jednak zawsze godnie reprezentował swoje barwy i miasto Ostrołęka.

Wychodzimy również do zarządu Klubu z propozycją spotkania, na którym przedyskutowalibyśmy wszelkie zapalne kwestie, jakie powstały w ostatnim czasie na linii Klub-Kibice oraz chcielibyśmy przedstawić swoje pomysły, co należy zrobić, aby frekwencja na meczach Narwi wzrosła.

Najwierniejsi”

3 komentarze do “Oświadczenie Kibiców Narwi

 • 13/08/2012 o 19:29
  Permalink

  Brawo o to chodzi wierzę, że pomału Narew wyjdzie z kryzysu ciekawe co wtedy będą pisali ma forach ci wszyscy anty do Narwi. Macie jakieś pomysły na poprawę frekwencji?

 • 13/08/2012 o 21:57
  Permalink

  JAsne że tak pierwszy duży krok już w środę, przyjdź zobaczysz!!!

 • 14/08/2012 o 06:49
  Permalink

  Będę i postaram się zabrać znajomków;)

Możliwość komentowania została wyłączona.