HistoriaLigaRywaleSeniorzyWażne

Emocje czas zacząć!

Już w najbliższą środę, w święto Wniebowstąpienia NMP Narwianie rozpoczną 51. sezon ligowy w historii Klubu. Przeciwnikiem będzie drużyna, z którą spotykaliśmy się przez lata wielokrotnie. Ciekawie będzie na trybunach – po dłuższym czasie pojawi się oprawa meczowa Kibiców Narwi. W tym miejscu przekazujemy Ich apel: zapraszamy na mecz, potrzebne są osoby do pomocy w jej realizacji!

Z  drużynami z Ostrowi Mazowieckiej (Ostrowianką, czyli dzisiejszą Ostrovią i Orlętami) grały w lidze jeszcze poprzedniczki dzisiejszej Narwi – Turbina, Celuloza, a nawet „pierwsza” Narew.  Zaczynając jednak datowanie od lipca 1962 roku, w jednej lidze znaleźliśmy się dotychczas 9 razy, nie licząc sezonu, który dopiero się zaczyna. Bilans mamy niezwykle korzystny: 13 zwycięstw Narwi, 4 remisy i zaledwie jedna porażka! Bilans bramek jest również efektowny, bo oto Narew strzeliła dotąd Ostrovii 60 bramek, a goście zrewanżowali się tylko 12!

Pomimo odejścia „mózgu drużyny”, Marcina Truszkowskiego, Ostrovia w sparingach spisywała się bardzo dobrze. Na lidera drużyny wyrósł testowany swego czasu przez Narew (dobrych kilka lat temu) Arkadiusz Ciach, na którego zdecydowanie musimy uważać w środę. W wybornej dyspozycji strzeleckiej jest też Patryk Gromek – kolejny do upilnowania…

Wyniki sparingowe Ostrovii:
– ŁKS Łomża, wygrana 3-1 (Zaręba, Ciach, R.Wilczewski);
– Olimpia Zamrów, porażka 1-2 (Ciach);
– Bug Wyszków, wygrana 6-2 (Ciach trzy, Gromek dwie, Bednarczyk);
– Makowianka Maków Maz., wygrana 6-2 (Zacheja trzy, Gromek dwie, Tyl);
– Mazur Radzymin, remis 1-1 (Gromek);
– Forty Piątnica, wygrana 5-0 (Gromek dwie, Ciach, Różański, R.Wilczewski);
– Korona HiD Ostrołęka, remis 3-3 (Gromek dwie, Ciach).

Mecz będzie też okazją do ponownego zobaczenia byłych zawodników Narwi – Mariusz Malanowski, Sławomira Różańskiego i Dawida Wilczewskiego. Ostatnio trenerką młodzieży zajął się Karol Dmochowski, ale być może też przyjedzie „na stare śmieci”.

NAREW OSTROŁĘKA – OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA
ŚRODA, 15 SIERPNIA
GODZ. 17:00
Boisko główne stadionu przy ul. Witosa

14 komentarzy do “Emocje czas zacząć!

 • Wiadomo ilu zawodników Narwi jest do ligi zgłoszonych,jak ktos wie to niech dalink do zgłoszeń.

  • Dziś po południu podam ostateczną kadrę, do której dołączy jutro jeszcze tylko jeden zawodnik 😉

 • Najgorszy to ten Strzeżysz jest. Bo On to i sam mecze spokojnie może wygrywać, i nasi chłopcy będą musieli go chyba we trzech pokryć:)

 • No wiesz,żeby strzelić bramkę „Łyżwie” Ostrovia potrzebuje 3 piłek na boisku…. ;p

 • To czyli z Korony być może nikt do nas nie przyjdzie:Paweł Gawrych,Piotr Kubat,Kamil Rupacz.Może Charmuszka przyjdzie.

 • mam pytanie czy jakies bilety będą narew-ostrwo 1.2 🙂

 • w jakim składzie dzisiaj wyjdziemy? nie mamy żadnych kontuzji? czy może ktoś podawać wynik na bieżąco na stronie? niestety nie mam możliwości żeby dzisiaj przyjechać na mecz i może jest więcej takich jak ja

  • Na 90% nie będziemy robić relacji z meczów domowych. Jeśli ktoś będzie mógł wrzucać wynik na bieżąco, to dołączam się do prośby kolegi 😉 W wszystkich, którzy mogą – zapraszamy na stadion!

 • można gdzieś zakupić gadżety? szaliki koszulki itp? w ŁOMŻY jest sklepik kibica, u nas jak się nie mylę nie ma takiego czegoś…

Możliwość komentowania została wyłączona.