Mecz niewykorzystanych sytuacji

Narwianie przegrali w meczu trzeciej kolejki IV ligi 1-2 z Wkrą Żuromin. W samej pierwszej połowie niebiesko-czerwoni minimum trzy razy powinni wyjść na prowadzenie. Niestety po jednym z tych strzałów poszła kontra i goście wygrywali 1-0. Na 2-0 podwyższyli w drugiej połowie. Na dwie minuty przed końcem Piotr Kubat strzelił bramkę kontaktową, która okazała się później być honorową. Ciekawiej było na trybunach, gdzie Kibice odpowiedzieli na kłamstwa z pewnej gazety.

Narew Ostrołęka 1-2 (0-1) Wkra Żuromin
Kubat 88 – Koprowski 24,  Narewski 58

Narew: [66] Łyziński – [20] Dzwonkowski, [17] Rupacz, [10] Pełtak, [3] Jędrzejczyk – [7] D.Wargulewski (76′  [8] Stachowicz), [14] Nakielski (64′ [19] Nowak), [4] K.Wiski, [16] Strzeżysz (76′ [6] Dawidzki) – [9] Niedźwiecki (61′ [13] Kubat), [5] Charmuszka.

Trener: Marcin Roman. Żółte kartki: Łyziński (29′), Nakielski (32′) , D.Wargulewski (wszyscy Narew). Sędzia: Artur Mital (Ciechanów). Widzów: 400.

5 myśli na temat “Mecz niewykorzystanych sytuacji

• 25/08/2012 o 19:34
    Permalink

Najlepszy mecz na Narwi od bardzo, bardzo dawna. Jeśli młodzieży starczy zapału, to może być z tego coś fajnego. Brawo!
    Piłkarsko, niestety, najsłabiej od niepamiętnych czasów.

• 25/08/2012 o 19:57
    Permalink

brawo dla Ultrasów.dobra robota.

• 25/08/2012 o 19:58
    Permalink

Szkoda niewykorzystanych w pierwszej połowie setek przez Charmuszke,a także Niedźwieckiego.
    Jakby Zalewski grał byłoby lepiej bo do podstawowego składu wróciłby za Wiskiego Piotr Dawidzki.

• 26/08/2012 o 17:19