LigaSeniorzyWażne

Po liderze – pora na outsidera

W miniony weekend niebiesko-czerwoni zwyciężyli w Wołominie drużynę Huraganu – lidera rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Teraz dla odmiany przyjdzie nam spotkać się z ostatnią drużyną w tabeli, Bzurą Chodaków. Nasi rywale, piłkarze beniaminka ligi (awans z płockiej okręgówki po barażach) mają w nowej lidze tragiczny bilans: dotychczas przegrali wszystkie sześć meczów, na wyjeździe nie strzelili jeszcze bramki, a wpuścili ich 7 (co daje średnią 3,5 wpuszczonego gola na mecz).

Kibice z Ostrołęki obecni na meczu z Huraganem twierdzą, że gra naszych zawodników była dużo lepsza niż w „meczu, którego pamiętać nie chcemy” (czyli z Raciążem) i jeśli z Bzurą zaprezentujemy się podobnie, to brawa po bramkach powinny rozlec się kilkukrotnie. Gości nie należy jednak za bardzo dopuszczać do głosu, bo potrafią przeciwnikom popsuć dobry nastrój – ostatnio u siebie z Przasnyszem, kiedy ku zaskoczeniu gości to oni wyszli na prowadzenie już w 5. minucie meczu, a potem m.in. strzelili (konkretnie Celeda) gola bezpośrednio z rzutu rożnego!

Bzura Chodaków w obecnym sezonie:

– 6 meczów, 6 porażek;
– 4 mecze domowe, 2 wyjazdowe;
– bramki w meczach domowych: 8 strzelonych – 17 straconych;
– bramki w meczach 2 wyjazdowych: 0 strzelonych – 7 straconych;
– bramki łącznie: 8 strzelonych – 24 stracone;
– strzelcy bramek: 2 – Radosław Stencel (mózg zespołu), Tomasz Oziemblewski, Kamil Celeda; 1 – Adrian Dąbrowski, Kamil Janikowski;
– czerwone kartki: 1 – Patryk Szewczyk.

Zapraszamy na mecz!

SOBOTA, GODZ. 16:00
Stadion Miejski przy ul. Witosa 1
Ostrołęka

Jeden komentarz do “Po liderze – pora na outsidera

  • Zbiórka Kibiców o 15.15 na Orzełku zabierać znajomych i zdzieramy gardła na maksa.Możemy zagwarantować kogo nie będzie tego dnia na W1 jak zobaczy zdjęcia co się działo będzie żałować.Już jutro będzie można zobaczyć efekty naszej pracy.Zobaczycie co udało się nam zrobić za zebrane wcześniej pieniądze.Pozdrawiamy NarewUltra’12.

Możliwość komentowania została wyłączona.