Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Koszulki zamówione

Najpóźniej w ciągu tygodnia do sprzedaży trafią koszulki wydane przez Kibiców Narwi z grupy NarewUltra’12 z okazji 50-lecia naszego Klubu. Jak widać na wizualizacji powyżej, 50-lecie będzie głównym motywem przedniej strony. Oprócz herbu i napisu „50 lat!” znajdzie się na niej dopisek „Dumy Tradycji Historii”. Na karku znajdzie się miniaturka herbu, napis „Semper Fidelis” (zawsze wierni) i daty 1962-2012. Koszt koszulki to 35 zł, trafi ona do ogólnej sprzedaży – na zakup umówić się będzie można np. na meczu Narwi.

Członkowie NU’12 zapowiadają, że wkrótce pojawią się także inne gadżety związane z najbardziej utytułowanym klubem naszego miasta.

4 komentarze do “Koszulki zamówione

  • a wiadomo jak jakościowo te koszulkii czy dostępne w innych kolorach…

  • Chłopaki co byście powiedzieli na sklejenie podobnego klipu ( /watch?feature=player_embedded&v=bZlfKXlOWTs#! ) na ten jubileusz ?

  • Jakość Podobno gramatura taka jakie wyszły Ostrołęccy Fanatycy (bardzo dobra 210? albo mniejsza gramatura). Inne Kolory chyba tez nie ma

  • Gramatura koszulki 210 jakość nadruku bardzo wysoka tak jak na koszulkach „Ostrołęccy Fanatycy” kolor tylko biały.Dostępne w różnych rozmiarach pod koniec tygodnia – będziemy informować na bieżąco.

Możliwość komentowania została wyłączona.