Kolejne punkty!

Narew wygrała dzisiaj 2-1 z Bugiem Wyszków. Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy szybko objęli prowadzenie. Niebiesko-czerwoni w 25. minucie wyrównali. Sprawa wyniku niemal wyjaśniła się pod koniec pierwszej połowy, kiedy bramkarz Bugu za dyskusję z arbitrem dostał czerwoną kartkę. W drugiej połowie Narwianie powinni strzelić nawet pięć bramek, bo dobrze radzili sobie w ataku – brakowało tylko wykończenia. Na szczęście gol (dosyć kuriozalny) padł. Jego strzelcem był Daniel Wargulewski.

Narew Ostrołęka 2-1 (1-1) Bug Wyszków
Dzwonkowski 25, D.Wargulewski 89 – Gałązka 15

Narew:  Łyziński – Gawrych (62. Kubat), Dawidzki, Jędrzejczyk (46. Niedźwiecki), Rupacz, Dzwonkowski, Pełtak, Stachowicz (67.  D. Wargulewski), Strzeżysz, Charmuszka, Pietrasiak.

Trener: Marcin Roman. Kartki Narwi:  Dawidzki, Łyziński. Widzów: 300. Sędzia: Kamiński.

Jedna myśl na temat “Kolejne punkty!

• 30/09/2012 o 11:32
    Permalink

Przy pierwszej bramce dla Narwi chyba Czarek Stachowicz zagraywał do Dzwonkowskiego,a druga bramka to chyba Kamil Rupacz zagrał z autu do Wargulewskiego a ten zdobył gola.