Wiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Gadżety Narwi do kupienia

Na ostatnim meczu przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na oprawy meczowe. Kwota, jaką zebraliśmy (ok.210zł) jest przyzwoita, jak na liczbę osób która chodzi na mecze, jest to jednak kwota zbyt mała, żeby zrobić równie efektowne pracę, jak chociażby ta ostatnia (Niebiesko Czerwone Serca). W związku z tym postanowiliśmy, że nie będziemy przeprowadzać co tydzień kolejnych zbiórek, a przed meczem będziemy sprzedawać ze skromnym zyskiem gadżety, które sami zaprojektowaliśmy i „wprowadziliśmy w życie”. Zysk przeznaczymy oczywiście na oprawy. I tak na najbliższym meczu przy wejściu głównym będzie mały „kiermasz” gadżetów Narwi Ostrołęka.

Będzie można zakupić na wejściu ostatnie koszulki (na 50-lecie) w cenie 35 zł, vlepki (zestaw po 100 sztuk za 15zł) oraz – na 90% – nowe szaliki w cenie 25 zł. Przed wejściem na stadion będzie też stała puszka do której każdy kto ze chcę może wrzucić kilka groszy, cokolwiek aby zasilić nasz skromny budżet. Pomysły na kolejne oprawy mamy ambitne (na pewno nie gorsze niż ostatnia oprawa), jednak nie da się ukryć, że aby udało się je urzeczywistnić, potrzebna jest WASZA POMOC!

Dziękujemy za każdy grosik i miły gest w naszą stronę. Z Kibolskim Pozdrowieniem NU’12.

P.S. do dopingujących:
– zbiórka w sobotę o 15:15 wiadomo gdzie i nie żałujemy gardeł.

Po kliknięciu na obrazki pojawi się ich większa wersja.

2 komentarze do “Gadżety Narwi do kupienia

  • Nie wiedzieliśmy czy zdążą dojść na mecz ponieważ producent jeszcze wczoraj rano je szył ale już dziś rano pojawiły się u nas także na 100% będą również i szaliki.Do zobaczenia w sobotę AEAO!

Możliwość komentowania została wyłączona.