LigaSeniorzyWażne

Zwycięstwo w Mławie!

Po niespodziewanie słabym meczu Pucharowym w Nasielsku mało kto spodziewał się, że uda się coś ugrać na boisku trzeciej drużyny naszej ligi, Mławianki Mława. Tymczasem NiebieskoCzerwoni sprawili nam kolejną niespodziankę, tym razem miłą i pokonali Mławiankę 1-0. Strzelcem jedynej bramki był Karol Pietrasiak.

Asystę przy trafieniu zaliczył Piotr Kubat, który kolejny już raz dał ważną zmianę, co podkreślił szkoleniowiec naszej drużyny. Wynik na pewno wprowadził trochę optymizmu i ucieszył kibiców z Ostrołęki, którzy mimo mrozu przybyli i dzielnie dopingowali Narew.

Szkoda, że nie udało się w środę wygrać ze Żbikiem, bo przeciwnikiem w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu była by właśnie Mławianka, a więc zespół – jak widać – będący w naszym zasięgu.

Mławianka Mława 0-1 (0-0) Narew Ostrołęka
Karol Pietrasiak 87

Narew: Łyzinski – Rupacz, Jędrzejczyk, Pełtak, Gawrych – Dzwonkowski (70′ Kubat), Charmuszka, Stachowicz,  Strzeżysz (83′ K.Wiski), D.Wargulewski – Pietrasiak (88′ Niedźwiecki).

Trener: Marcin Roman. Żółte kartki: Jędrzejczyk, Strzeżysz, Pietrasiak

6 komentarzy do “Zwycięstwo w Mławie!

    • Mniej więcej w 84 [edycja: poprawiłem z 87; cyfry obok siebie na klawiaturze numerycznej 😛 ]

  • Czy były jakies kartki,kto asyste zaliczył przy golu Pietrasiaka.

  • Przeglądajcie nasz profil na FB na bieżąco tam wszystkiego możecie się dowiedzieć na chwilę obecną mamy vlepki i koszulki. Szaliki będą być może ale do kupienia na nieco innych zasadach przeglądając fb dowiedzie się wszystkiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.