WażneWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Będą czapki i szaliki Narwi

Komunikat Kibiców z grupy NU’12: UWAGA WAŻNE !!! CZYTAMY PRZEKAZUJEMY DALEJ!

Już w sobotę o 14.00 ostatni mecz tej jesieni na Witosa. Na ten mecz przygotowane są 2 oprawy! Osoby, które chcą pomóc w ich realizacji niech przyjdą na Młyn nieco wcześniej, niż zwykle. Pamiętajcie to od nas wszystkich zależy, jaki będzie efekt tego, co przygotowaliśmy. Zapraszamy znajomych i mobilizujemy się na 100%.

Jesień pod względem kibicowskim była naszym zdaniem udana, była jednak również bardzo kosztowna. A zima jest czasem, kiedy może powstać wiele ciekawych opraw meczowych. Jednak żeby miało to miejsce, niezbędne są środki finansowe. W związku z tym – po raz ostatni w tym roku – będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy. Tym razem będziemy chodzić z puszkami po obu trybunach w przerwie meczu. Za każdy grosz podziękujemy pięknymi oprawami na kolejnych meczach.

Naszą działalność można również wesprzeć poprzez zakup gadżetów. W tej chwili pozostały nam koszulki rozmiar L i XL w cenie 35 zł oraz vlepki (zestawy po 100 szt. za 15zł). W związku z wielokrotnymi zapytaniami o szaliki informujemy,że ruszają zapisy na reedycję. Te same szaliki będą do kupienia w cenie 25 zł. Tym razem jednak najpierw trzeba będzie dokonać przedpłaty, gdyż nie mamy już z czego założyć, żeby zamówić większą ilość z własnych środków. 

Na takich samych zasadach ruszają zapisy na czapki zimowe. Cena 28zł.  Projekty i zdjęcia gadżetów są na naszym fanpage na Facebooku. (wpiszcie NarewUltra’12). W razie jakiś zapytań proszę pisać na  GG 6069534. Zapisy na szaliki i czapki będą prowadzone na Młynie podczas meczu oraz pod spikerką w przerwie meczu.

Z Kibolskim pozdrowieniem NarewUltra

2 komentarze do “Będą czapki i szaliki Narwi

Możliwość komentowania została wyłączona.