LigaSeniorzyWażnewwwZdjęcia

Na trybunach i na boisku – galeria

Zapraszamy do naszej galerii na Picasie, gdzie trafiły już zdjęcia z sobotniego meczu z pułtuską Nadnarwianką. Szczególnie dobrze prezentuje się na nich oprawa z drugiej połowy meczu (na prezentację której) nie zostali fotografowie z „miejskich” stron internetowych.  Śmiało można rzec, że to jedna z najlepiej wyglądających opraw na meczach Narwi w ostatnich latach.

Fotki od pierwszej do szesnastej włącznie wykonał Jacek Dobkowski, od siedemnastej do końca – Tomek Mrozek. Zobaczyć je możecie tutaj:

Galeria zdjęć z meczu Narew Ostrołęka 4-1 Nadnarwianka Pułtusk 03.11.2012

3 komentarze do “Na trybunach i na boisku – galeria

  • ej panowie nie przesadzajcie z tymi zdjeciami tylko u was. widziilem ze maja tez na nowej ostrolece, jak zawsze z reszta. pozdro za prowadzenie stronki narewplus

    • No właśnie nie ZAWSZE, tylko CZASAMI mają 😉 Zazwyczaj doklejają galerie z poprzednich meczów. No i jeśli chodzi o druga oprawę, to umówmy się, że zrobienie jej jednego zdjęcia nie jest jakimś mega wyczynem. Nie mówiąc już o innej stronie, gdzie ktoś robił zdjęcia chmurek (WTF?!).
      Poza tym gdzie widzisz napis, że zdjęcia są tylko u nas? Komentarz pisałeś dosyć późno, więc pewnie już zmęczenie dało o sobie znać – przeczytaj raz jeszcze. Pozdro

    • Widzę, że mi także godzina nie służy, chociaż wczesna 😀 Przeczytałem, że chodzi o „eostrołękę”. Jeśli chodzi o Nową, to jest oczywiście dużo lepiej. A z ostatniego meczu są też fotki (z tego co wiem, to spóźnione, bo była awaria sprzętu)

Możliwość komentowania została wyłączona.