Narew ’50’ lepsza od Samorządu

Drużyna Pięćdziesięciolecia Narwi pokonała dzisiaj reprezentację Samorządu (wspartą kilkoma gośćmi, m.in. Andrzej Łyziński, Piotr Strzeżysz, Jakub Żmudziński) 2-0. Obie bramki strzelił w drugiej połowie Artur Marchewka. Drużyną zwycięzców kierował z ławki Jan Zalewski. Największą burzę oklasków zdobył Piotr Wiski, który w sobie tylko znany sposób na raty obronił chytry strzał Piotra Strzeżysza. Spośród zawodników drużyny samorządowców wyjątkowy fanklub na trybunach miał ich kapitan, Dariusz Maciak. Od młodziutkich kibiców dowiedzieliśmy się m.in., że „Maciak umie kopnąć tak mocno, że piłka przelatuje na drugą połowę boiska”. 🙂

Po meczu odbyło się spotkanie byłych zawodników i trenerów, na którym można było powspominać stare czasy i porozmawiać o tym, co będzie. Gościem honorowym był prezydent miasta, Janusz Kotowski. On też pokroił wielki tort z herbem (tu ukłon w stronę Kibiców – herb na torcie miał nazwę MZKS Narew, nie MKS). Przy okazji Klub pragnie  podziękować prezydentowi za przybycie i wszelką pomoc!

Pełna galeria zdjęć ze spotkania trafi na stronę jutro.

Narew ’50’: trener Jan Zalewski, Sławomir Jemielita, Bogdan Szlachetka, Artur Marchewka, Dariusz Lelujka, Włodzimierz Laskowski, Tomasz Sadłowski, Piotr Wiski, Marcin Grabowski. Niżej: Jarosław Sadłowski, Arkadiusz Roman, Marek Zalewski, Marian Eller, Maciej Zajda, Krzysztof Tabor.

Drużyna Samorządowców

One thought on “Narew ’50’ lepsza od Samorządu

  • 12/11/2012 o 23:17
    Permalink

    Fajna ta nasza Narewka 😉 Szkoda , ze juz koniec rundy.

Możliwość komentowania została wyłączona.