Obóz sprzed lat

Jako, że nie wszyscy mają Facebooka, a tam wielokrotnie już wrzucaliśmy przeróżne archiwalne fotki, dzisiaj wyjątkowo dzielimy się wyrywkiem z przeszłości także na portalu narewplus.pl. Tym razem zdjęcie leżące w archiwum domowym jednego z piłkarzy. Niestety skromne opisy były z drugiej strony zdjęć, więc z pamięci strzelamy, że jest to obóz w Ludźmierzu w połowie lat 90. ubiegłego wieku.

U góry od lewej: Krzysztof Mamiński, Tomasz Słowik, Wojciech Krawczak, Artur Marchewka, Jacek Żylak, Piotr Groszyk, Jarosław Sadłowski, Wiesław Świętochowski, Mariusz Nadrowski i Tomasz Nosek.

Piętro niżej: Grzegorz Kwiatkowski, Krzysztof Szczepański (bramkarz), Arkadiusz Pyskło („Pyza”, nie „Sałata”), Rafał Chrzczonowski, Andrzej Kamiński.

Pomiędzy G.Kwiatkowskim a K.Szczepańskim niżej stoi Tomasz Sadłowski, a niedaleko niego łatwo rozpoznawalny trener Marian Szarama. Pomiędzy nimi Michał Bednarczyk. W czerwono-czarnym dresie z białym pasem stoi po prawej strony młodziuteńki Piotr Dawidzki a za nim w zielonym dresie Remigiusz Dąbrowski.

Jeśli ktoś kogoś rozpoznaje, albo chce coś poprawić – prosimy o komentarze.

3 komentarze do “Obóz sprzed lat

 • 24/03/2013 o 18:15
  Permalink

  od lewej u góry-Krzysiu Mamiński,slowik,Krawczak,marchewka,piotr groszyk,blizniak ,wiesiu ,mucha ,nosek.
  od lewej-drugi rząd-Kwiatek,Szczepan,Pyza,Chrzczonek,Kaminiak-trochę poniżej,Bliżniak,beczka,szarama-na dole to już mlody rocznik i niewielu z nich pamiętam.Pozdro dla calej ekipy ze zdjęcia

 • 24/03/2013 o 18:33
  Permalink

  u góry obok słowika to krzysiu maminski.Pomiędzy blizniakiem a szaramą to jest beczka.Mlody remek to jest chyba ten po prawej w zielonym plaszczu.W brązowej-to jest chyba koszula to prawdopodobnie tomeczek mroczkowski

 • 02/04/2013 o 09:11
  Permalink

  rz. na dole od prawej: R.Andrzejczyk, P.Lelujka, T.Ksepka, „młody” Wołek i P.Kamionowski.

Możliwość komentowania została wyłączona.