W środę z Ostrovią

Ptaki za oknami ćwierkają, śnieżne błoto zamieniło się w coś przypominającego uduszoną trawę, wiatr już trochę inaczej wieje – to znak, że przyszła wiosna. A z nią wracają rozgrywki IV ligi mazowieckiej. Na początek Narew wyjeżdża do Ostrowi Mazowieckiej, gdzie podejmować będzie nas drużyna Ostrovii.

Mecz w środę 17 kwietnia o godzinie 17:00. Informujemy jednocześnie, że do naszego klubu nie wpłynęło żadne  pismo od KS Ostrovia, a więc wbrew obawom mecz odbędzie się.Jesienią w Ostrołęce górą byli Narwianie, wygrywając 2-1 po ciekawym i emocjonującym meczu. Mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie!

Jeśli chodzi o skład, to trener Marcin Roman nie może skorzystać z Mateusza Pełtaka, który pauzuje za kartki, oraz kontuzjowanego Roberta Jędrzejczyka. Pozostałe informacje o kadrze znaleźć możecie w rozmowie z trenerem i wiadomościach transferowych, które dzisiaj trafiły na naszą stronę.

Ostrovia znajduje się obecnie na 5 miejscu w lidze, z dorobkiem 27 punktów w 15 meczach. Na jej korzyść świadczy też fakt, że piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej nie muszą po pracy przejechać szybko kilkudziesięciu kilometrów by dostać się na mecz. Teoretycznie więc, to gospodarze są faworytem środowej potyczki. Czekamy jednak na dobre wieści 🙂

3 komentarze do “W środę z Ostrovią

 • 16/04/2013 o 21:52
  Permalink

  Kiedy rocznik 96′ dostanie nowe piłki?

 • 17/04/2013 o 19:08
  Permalink

  Prawdopodobnie wygrywamy w Ostrowi 2:0 !
  Heja Narew !

 • 17/04/2013 o 19:17
  Permalink

  Racja, 2:0 <3

Możliwość komentowania została wyłączona.