LigaSeniorzyWażne

Narew wygrała w Ostrowi!

Pierwszy mecz wiosny przyniósł nam komplet punktów, wywieziony w środku tygodnia z Ostrowi Mazowieckiej. Narew wygrała 2-0 po dwóch trafieniach Karola Pietrasiaka. Pierwsza bramka padła w 35. minucie spotkania, a Karol zdobył ją po indywidualnej akcji. Przy drugiej, zdobytej pięć minut po wznowieniu gry, asystował mu wracający do naszej drużyny Michał Lelujka.

Przed meczem trener Marcin Roman mówił nam, że nie boi się o przygotowanie swoich zawodników, raczej o motywację. W takim razie udało mu się dobrze zmotywować Narwian, o czym świadczy końcowy rezultat.

Był to także mecz debiutów i powrotów. Zaczynając od formacji defensywnych, w składzie znaleźli się: wracający po kontuzji Wojciech Skorupka, debiutujący Kamil Gontarz (syn Zbigniewa, jednej z legend naszego klubu), również debiutujący Karol Górski (pozyskany z Korony HiD Ostrołęka), kolejny debiutant – Paweł Lutrzykowski (dotychczas grał w piłkę halową) i powracający Michał Lelujka, którego przedstawiać nie trzeba nikomu, kto nie przespał ostatnich kilku lat.

W składzie Ostrovii łatwo znaleźć ostrołęckie akcenty. Przeciwko nam zagrali m.in. Mariusz Malanowski, piłkarsko nieśmiertelny Sławomir Różański, czy Dawid Wilczewski.

Niebiesko-czerwonych wspomagała w tym meczu wyjazdowych ok. 30-osobowa grupa Kibiców.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 (0-1) Narew Ostrołęka
Karol Pietrasiak 35, 51

Narew: Łyziński – Skorupka, Dawidzki, Zalewski, Gawrych – Pietrasiak [Ż] (65. Stachowicz), Strzeżysz, Lelujka (76. Gontarz), Górski (84. Lutrzykowski), Dzwonkowski – Kubat (70. Niedźwiecki).

fot. moja-ostroleka.pl

2 komentarze do “Narew wygrała w Ostrowi!

Możliwość komentowania została wyłączona.