LigaSeniorzyWażne

Narew 0-1 Przasnysz

Mecz na szczycie IV ligi pomiędzy dwoma drużynami aspirującymi do miana wicelidera rozczarował. Ani niebiesko-czerwoni, ani ich rywale z Przasnysza nie rozegrali wielkiego spotkania w piękne sobotnie popołudnie. W ostatecznym rozrachunku minimalnie lepsi okazali się przasnyszanie, którzy po golu Pawła Olszewskiego wygrali 1-0.

Z przebiegu żadna z drużyn nie pokazała tyle, by zasługiwać na trzy punkty, chociaż pamiętać trzeba o tym, że trwa meczowy maraton i już od miesiąca w naszej lidze gra się co trzy/cztery dni. Maj również będzie wyglądał tak samo.

Zwycięska bramka była mocno kontrowersyjna, bo tak naprawdę tylko sędzia boczny i Andrzej Łyziński mogli zobaczyć, czy piłka minęła pełnym obwodem linię bramki Narwi. Kontrowersja polega na tym, że każdy z nich był przekonany o czym innym. Jednak to sędziowie mają ostanie słowo, więc protesty na nic się zdały. Tym  samym Paweł Olszewski zdobył 21. gola w tym sezonie.

My najbliżej pokonania bramkarza MKS-u Przasnysz byliśmy w 67. minucie, kiedy piłka po zamieszaniu w polu karnym trafiała kolejno pod nogi trzech zawodników Narwi. Dwa pierwsze uderzenia zablokowali przasnyszanie, ostatnie wyjął instynktownie Błażej Kokosiński.

Narew Ostrołęka 0-1 (0-1) MKS Przasnysz
Paweł Olszewski 42

Narew: Łyziński – Pełtak, Zalewski [Ż], Gawrych – Dzwonkowski, Stachowicz, Strzeżysz [Ż] (68′ Gontarz), Górski [Ż] (76′ Lutrzykowski), Lelujka – Pietrasiak, Kubat (64′ Niedźwiecki).
Trener: Marcin Roman.

Przasnysz: Kokosiński – Łazarz (62′ Grędziński), Pełkowski, R.Wróblewski, Kamiński [Ż], Karczewski (89′ M.Olszewski), Butryn, Rutkowski (75′ Michalak), Ł.Wróblewski, J.Wróblewski (79′ Płocharz), P.Olszewski.

Sędziowie: Kamil Wolski – Arkadiusz Pazdyka, Paweł Księżopolski (WS Siedlce)
Widzów: 430.

6 komentarzy do “Narew 0-1 Przasnysz

Możliwość komentowania została wyłączona.