LigaSeniorzyWażne

W sobotę z Bugiem

herb_bug_wyszkowW sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się wyjazdowy mecz Narwi z Bugiem Wyszków. Niebiesko-czerwonych czeka jeden z najcięższych wyjazdów w tej rundzie. Bug zajmuje obecnie trzecią pozycję w lidze i powinien być faworytem meczu. Obie drużyny w przypadku zwycięstwa mogą zajmować drugą pozycję w lidze. Ostatnia kolejka przyniosła zupełnie różne emocje w obydwu miastach.

Narwianie przegrali u siebie 0-1 z MKS-em Przasnysz po dosyć słabym meczu w wykonaniu obydwu drużyn. Zawodnicy Buga zwyciężyli na wyjeździe 1-0 z Ostrovią Ostrów Mazowiecka (którą niebiesko-czerwoni pokonali w Ostrowi 2-0), dzięki czemu awansowali na trzecie miejsce w ligowej hierarchii.

Jesienią w konfrontacji obu zespołów lepsi okazali się być ostrołęczanie, zwyciężając 2-1 po golach Dominika Dzwonkowskiego i Daniela Wargulewskiego. Ten drugi gol strzelony był jednak… przypadkowo. Daniel chciał oddać piłkę przeciwnikowi, a ta kopnięta przelobowała źle ustawionego bramkarza gości. Kontrowersje zazwyczaj ujawniają prawdziwe oblicze człowieka. Tak też było i wtedy, bo na stronę internetową wyszkowian trafił tekst obnażający małomiasteczkowe kompleksy (nie)podpisanego autora. Najwidoczniej wszędzie znajdzie się ktoś sfrustrowany.

Czy z takim nastawieniem podejmą nas w sobotę gospodarze? Oby nie.

W meczu nie zagrają pauzujący za kartki Piotr Strzeżysz i Jakub Zalewski.

2 komentarze do “W sobotę z Bugiem

Możliwość komentowania została wyłączona.