LigaSeniorzyWażne

Wygrana z Łomiankami

Narwianie wygrali dzisiaj 2-1 z KS-em Łomianki i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty. Narew wyjść mogła na prowadzenie w pierwszych dwudziestu minutach, ale Tomaszowi Niedźwieckiemu nie udało się wykorzystać dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Tuż przed przerwą wynik otworzyli goście, przy współudziale naszego golkipera. Andrzej Łyziński pośliznął się przy odbiorze podania od kolegi i zostawił piłkę Po kwadransie drugiej połowy Narew wyrównała za sprawą Piotra Kubata.

W końcówce nasza drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę, po strzale głową Mateusza Pełtaka. „Pełti” zrobił sobie piękny prezent na urodziny, które obchodził będzie jutro. Wcześniej mieliśmy jeszcze dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, ale na posterunku był bramkarz gości. W ostatniej minucie zadebiutował w seniorach Narwi Adam Mierzejewski.

Do drugiego miejsca w tabeli tracimy obecnie pięć punktów.

Narew Ostrołęka 2-1 (0-1) KS Łomianki
Piotr Kubat 61, Mateusz Pełtak 87 – Tobiasz Gac 43

Narew: Łyziński – Lutrzykowski [Ż], Zalewski, Pełtak, Dzwonkowski [Ż] – Strzeżysz, Górski [Ż], Lelujka (90′ Mierzejewski), Stachowicz, Pietrasiak [Ż] (70′. Jóźwiak) – Niedźwiecki (58′ Kubat [Ż]).
Trener: Marcin Roman

/Relacja na żywo: prezes Robert Bartkowski/

2 komentarze do “Wygrana z Łomiankami

  • Cezary Stachowicz dostał też żółtą kartkę za przepychanki.

    • W protokole jest tylko tych 5 żółtych kartek u nas, a u gości trzy żółte i czerwona… 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.