LigaRywaleSeniorzyWażne

Narew – Wisła na żywo

O godzinie 18:00 rozpoczęło się spotkanie Narwi z Wisłą II Płock. Dla tych, którzy nie mogą być na meczu prowadzimy dzisiaj mini-relację na żywo.

Narew wygrywała od 11. minuty meczu 1-0 po golu Piotra Kubata. Asystę zaliczył Piotr Strzeżysz, który poprowadził akcję prawym skrzydłem i wyłożył piłkę „Jaśkowi”. W 20. minucie Narew mogła wyjść na prowadzenie 2-0, jednak Strzeżyszowi nie udało się pokonać bramkarza Wisły w sytuacji sam na sam. Kolejna bramka padła w 35. minucie. Znów asystą popisał się Piotr Strzeżysz, zagrywając piłkę po przekątnej do Dominika Dzwonkowskiego. Ten nie dał szans golkiperowi rywali. Na trzy minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Dzwonkowski mógł w podobnej sytuacji podwyższyć na 3-0, ale tym razem się nie udało.

Zmiana w drużynie Narwi. Chyba z powodu kontuzji na drugą połowę nie wyszedł Piotr Strzeżysz. Za niego Kamil Gontarz. Tuż po przerwie kolejna szansa Dominika Dzwonkowskiego, ale przestrzelił. Brak naszego kapitana stał się widoczny. W 55. minucie tracimy piłkę w środku pola, zawodnik Wisły zagrywa na prawe skrzydło i po chwili Andrzej Łyziński nie ma nic do powiedzenia i może tylko odprowadzić piłkę wzrokiem do bramki. 2-1 dla Narwi. Trzeba szybko odpowiedzieć, bo w tej chwili wygląda to tak, że Wisła otrząsnęła się po złym początku i zaczyna stawiać swoje warunki gry. Taki stan trwał około kwadransa, po czym gra się na szczęście dla nas wyrównała. Końcówka wyrównana, ale wynik udało się utrzymać. Widać było brak Piotra Strzeżysza. Ostateczny wynik 2-1.

Narew Ostrołęka 2-1 (2-0) Wisła II Płock
Kubat 11, Dzwonkowski 35 – ? 55

Narew: Łyziński – Skorupka, Pełtak, Gawrych, Górski, Dzwonkowski, Strzeżysz (46. Gontarz), Stachowicz (70. Jóźwiak), Lutrzykowski, Lelujka (85. Mierzejewski), Kubat.

—-
Relacjonowali: ze stadionu – Tadeusz Mierzejewski i Robert Bartkowski, sprzed komputera – narvi.

8 komentarzy do “Narew – Wisła na żywo

      • jak grają, który zespół lepszy? jaki wynik? końcówka już ?

        • W tej chwili jak piszę jest jakaś 75. minuta. Wisła miała swój kwadrans tak między 46-60 minutą, kiedy grała naprawdę dobrze, dużo lepiej niż w pierwszej połowie. W tej chwili wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Narew lepsza przez całą połowę i od tej 60. minuty znów lepsza. Wynik 2-1 sprawiedliwy, chociaż jakby było 3-1 to goście też nie mieliby zbytnio co narzekać.

  • Brawooo!!szczerze przyznam bałem się o dzisiejszy wynik po ostatnich wydarzeniach ale jednak chlopaki potrafią stanąć na wysokości zadania.Narvi fajna relacja tak być powinno tak trzymaj.Zając,Dajmos trzymajcie się.NAREW GÓRĄ.

    • Dzięki. Obiecać nie mogę, ale chciałbym/chcielibyśmy zrobić relację z Pułtuska. Żeby podawać chociaż bramki na żywo.

Możliwość komentowania została wyłączona.