SeniorzySparingi

Plan sparingów Narwi

Przed nami bardzo krótki okres przygotowawczy do sezonu 2012/13. Oprócz meczu z Legią Warszawa, o którym już informowaliśmy, Narew rozegra jeszcze trzy mecze sparingowe. Najpierw w sobotę 20 lipca zagramy z Podlasiem Sokołów Podlaski. Cztery dni później naszym przeciwnikiem będzie Wissa Szczuczyn. 27 lipca zagramy z drużyną Jagiellonii Białystok występującą w poprzednim sezonie w Młodej Ekstraklasie. Na koniec czeka nas zapowiadany mecz z Legią. Potem czas zacząć ligę.

9 komentarzy do “Plan sparingów Narwi

 • Zero informacji o transferach. Czyżby klub nikogo nie pozyskiwał w tym okienku transferowym?

  • Nic zaklepanego nie ma. Mamy testowanego gracza, a Michał Lelujka może przejdzie do ŁKS-u Łomża na wypożyczenie na jesień.

 • Odejdą:Mateusz Pełtak(Polonia Warszawa testy),Wojciech Skorupka(ŁKS Łomża),Michał Lelujka(ŁKS Łomża),Adam Mierzejewski(warszawa) i Robert Jędrzejczyk(nie wznowił treningów) Karol Pietrasiak(?)
  Przyjdą;najprawdopodobniej kraska z ŁKS łomża

 • Czyli zanosi sie bardziej na osłabienia niż wzmocnienia.Szkoda ,po szumnych zapowiedziach prezesa o walce po awans ,wracamy do szarej rzeczywistości.

  • Pełtak i Skorupka trenują z Narwią.A co do Jędrzejczyka ma wznowić treningi ?,a co z zawodnikami co mieli wrócić z wypożyczeń Nowak i P.Dąbrowski ?

 • Prezes w wywiadzie powiedział że obserwuje dwunastu zawodników, i jak narazie tylko jeden nowy zawodnik z nami trenuje.Czy zarząd w ogóle planuje jeszcze jakieś transfery ?Jeszcze na jakimś ostrołęckim portalu też jest wywiad z prezesem i pisze że szukamy dobrych piłkarzy.

 • Do enter: Jeśli enter systematycznie śledziłbyś treningi naszej drużyny to zaobserwowałbyś co najmniej 4 nowych zawodników trenujących w klubie. Kolejni są umówieni i będą się na treningach pojawiać, jak sam sobie odpowiedziałeś obserwujemy,nawet więcej niż 12.Kilku z nich niestety już odpadło z różnych względów,m.in. znaleźli sobie kluby w wyższych ligach bo szukamy zawodników którzy będą wzmocnieniem a nie na ilość.Okno transferowe zamyka sie ostatniego dnia przed rozgrywkami i wtedy zobaczymy.Na pewno nie będą to ostatni zawodnicy których sprawdzamy.Do treningów po wypożyczeniu wraca tez Piotrek Dąbrowski z czego się bardzo cieszę…

Możliwość komentowania została wyłączona.