LigaSeniorzyTransferyWażneZ życia klubu

Amerykański zaciąg w Narwi

Na czwartkowym treningu Narwi pojawi się trzech zawodników… amerykańskiego klubu Icon FC New Jersey. Drużyna ta przyjechała do Polski na testy, grając dotychczas sparingi m.in. z Cracovią Kraków czy Polonią Bytom. Okazało się, że kilku z nich od razu załapało się do polskich drużyn. Trójka, która dołączy jutro do drużyny niebiesko-czerwonych to Amerykanie, jeden z nich ma polskie korzenie (Kevin Zalewski), drugi – argentyńskie.

– Kompletowanie składu trwa. Zdradzę, że to nie będą ostatnie transfery przed sezonem. Trwają rozmowy z kolejnymi piłkarzami. Nie chcemy też sprowadzać piłkarzy hurtem, byle więcej. Każdy z nowych zawodników ma być konkretnym wzmocnieniem zespołu – powiedział nam prezes Narwi Robert Bartkowski.

Amerykanie to środkowy i boczny obrońca oraz środkowy pomocnik. Razem z Icon FC dotarli do finału amatorskiego Pucharu Stanów Zjednoczonych w bieżącym roku (dzięki temu grali w centralnym pucharze z zawodowcami – odpadli w 2. rundzie).

2 komentarze do “Amerykański zaciąg w Narwi

  • Fajnie.Wzmocnienie,duch rywalizacji ale czy już nas na to stać?

  • To że przyjechali na testy nie oznacza wcale, że zostaną w klubie zobaczą ich przydatność na treningach i w meczu sparingowym z Legią dopiero będzie wiadomo.

Możliwość komentowania została wyłączona.