SeniorzySparingiWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Nowe twarze na treningach

Nie trzech, a pięciu Amerykanów trenowało z Narwią wczoraj i dzisiaj. Uwagę zwracał zwłaszcza jeden z nich, chociaż akurat nie umiejętnościami, a niecodzienną fryzurą, w stylu lat 80′ ubiegłego stulecia. Lepiej od niego i jego dwóch czarnoskórych kolegów prezentowało się dwóch pozostałych Amerykanów. Z Narwią dalej trenuje dobrze nam już znany Mateusz Sowa, Kacper Krawul, syn Ireneusza, niegdyś bardzo solidnego zawodnika drużyny niebiesko-czerwonych oraz jeszcze jeden testowany zawodnik.

To nie koniec testów. Bliski gry w Narwi jest Dominik Puka, młody bramkarz Korony HiD. Na chwilę na stadionie pojawił się jeszcze jeden zawodnik z ciekawą CV-ką, a kolejny zastanawia się pomiędzy ofertami dwóch klubów.

Z powodów zdrowotnych w treningu nie uczestniczył Piotr Dawidzki, z powodów zawodowych – Piotr Strzeżysz. W niedzielę mecz z Legią, w którym trener Marcin Roman wystawić będzie mógł wszystkich testowanych zawodników. Wtedy też dowiemy się, ilu z nich już się z Narwią pożegna.

a

a

a

a

txt + fot. narvi

13 komentarzy do “Nowe twarze na treningach

 • Czy na meczu będzie śpiewanie tylko o legii jak to było dotychczas czy kibice będą śpiewać narew tak jak powinno.

  • Przyjdż a zobaczysz,chyba że masz dylemat który śpiewnik wziąć ze sobą to podpowiem Ci że Narwi bo z dużej trybuny doping też fajnie wygląda

 • Zamiast zastanawiać się kto o czym będzie śpiewał na meczu, sam się weź za doping.

 • Puka i gościu z nr 14 nie nadaje się do naszej kochanej narewki <3 reszta na +

 • 8 zajeb… zagrał, super na prawdę super.Fajny technicznie , szybki i silny zawodnik.Co sądzicie ? Tylko pytanie czy Narew stać choćby na 1 g?ra 2 z tych testownych Amerykanów ?

  • Na wszystkich na pewno nie, ale tak jak napisałeś – to owszem szanse są. Chyba – nomen omen – Ameryki nie odkryję, jeśli napiszę, że właśnie o jednym, dwóch z nich jest mowa. Jest dobrze, coś się w klubie kręci, trener mówi, że takiego bogactwa zawodników, to jeszcze do tej pory nie miał, odkąd pamięta 🙂 Czyli jest progres!

 • Tylko Narew, nie moge sie doczekać początku rundy. I gdybym był bardzo bogaty, to na pewno wsparłbym finansowo Narew, może wymyślcie jakąś inicjatywe z cegiełkami albo cokolwiek innego by można było wesprzeć Klub.

 • Już dziś czwartek,w sobotę mecz a finalizacji transferów Sowy,Puki,Krawula,czy zawodnika co jeszcze go nikt nie ujawnił,a grał w wszystkich sparingach nie widać.A co z testowanymi Amerykanami ? Ilu z nich zostaje u nas ?

 • Bilety wprowadzić w jakichś przyzwoitych cenach i w ten sposób będzie można wspierać klub finansowo. Dodatkowo jakieś konkursy z nagrodami(piłki, szaliki Narwi itp.)w przerwach, żeby trochę zachęcić ludzi do przychodzenia na Narew. Ważna jest też łatwość dostępu do gadżetów klubowych, u nas z tym jest krucho, żeby nie NU’12 wiele osób nie miałoby szalików, a gadżety to moim zdaniem klub powinien zamawiać i sprzedawać. PZDR

 • Powinni zrobić coś w rodzaju „sklepiku fana” gdzie można nabyć wiele fajnych gadżetów związanych z klubem tak jak to jest np. w Łomży

Możliwość komentowania została wyłączona.