SeniorzySparingiWażneZdjęcia

Narew 2-1 Legia II Warszawa (foto)

narew-legia-oprawa-miniW dzisiejszym meczu sparingowym ostrołęcka Narew pokonała drużynę Legii II Warszawa 2-1. Obie bramki dla podopiecznych trenera Marcina Romana strzelił Piotr Kubat. Najpierw wykorzystał podanie Wojciecha Skorupki, a następnie dobijał strzał jednego z testowanych Amerykanów.

Na początek kibice i piłkarze obu drużyn uczcili minutą ciszy poległych w Powstaniu Warszawskim. Pomimo upałów spotkanie zgromadziło około 900 widzów, w tym ponad stuosobowy „młyn” dopingujący dzisiaj wyjątkowo zarówno Narew, jak i warszawską Legię. Na boisku najlepszy był Piotr Strzeżysz, który stwarzał największe zagrożenie pod bramką Legii. Swoje zrobił też Piotr Kubat, zdobywca obydwu goli. Największe oklaski otrzymywali schodzący z boiska Strzeżysz i Andrzej Łyziński. Na plus także testowany zawodnik z numerem 2. Słabo wypadł czarnoskóry obrońca, który zawalił przy bramce dla Legii.

DSC_0113

Dariusz Banasik (trener Legii II): – Trzeba przyznać, że Andrzej Łyziński to profesor. Dobrze, że na końcówkę trener go zdjął, to mieliśmy okazję strzelić bramkę (śmiech).

Robert Bartkowski (prezes Narwi): – Myślę, że mecz nie zawiódł, mógł się podobać. Liczba widzów na trybunach pokazuje, że ostrołęczanie są głodni piłki. Chciałbym przy okazji bardzo podziękować panu Michałowi Skowrońskiemu za pomoc w jego organizacji.

Narew Ostrołęka 2-1 (0-0) Legia II Warszawa
Kubat 64, 86 – Lengling 88

W Narwi zagrali: Łyziński, Puka – Skorupka, Gawrych, Dzwonkowski, Zalewski, Dawidzki, Pełtak, Stachowicz, Strzeżysz, Sowa, Krawul, Chorążewicz, Jóźwiak, K.Wiski, Pietrasiak, Niedźwiecki, Kubat oraz 5 testowanych zawodników z USA i jeden testowany Polak.

Legia II: Król, Marczuk – Zając, Grudniewski, Fabiszewski, Rozmus, Bartczak, Waszelewski, Sokołowski, Dębiec, Tomasiewicz, Arak, Lelgling oraz 4 testowanych zawodników.

ZDJĘCIA (69) – fot. Tomasz Mrozek

9 komentarzy do “Narew 2-1 Legia II Warszawa (foto)

  • Obrońca z 5 dobrze się spisał , widać u niego duży spokój , gorzej z bramkarzem

  • Brawo!!!Gratulacje dla całej drużyny za charakter i poświęcenie.

  • Jeszcze grał zawodnik co w końcówce wszedł na prawą obronę,grał jeszcze Emil Chorążewicz z Korony 96.

  • Czarnoskóry zawodnik nr 5 dobry mecz,duży spokój.Zawodnik nr 2 to grał narvi na prawej pomocy,bo Gawrych grał na p.obronie.Dobrze zagrał lewy obrońca nr 14,i zawodnicy czarnoskórzy p.pom nr 8 i napastnik nr 19.

  • Czy jeśli Chorążewicz i Krawul zostaną w Narwi to będą Oni cały czas trenować w seniorach czy młodym roczniku narwii 96 ?

    • Chorążewicz i Krawul jeżeli przejdą to będą grać tylko i wyłącznie w seniorach.

  • Mam pytanie dotyczące transferów.Czy karol górski i kacper krawul są już oficjalnie w narwi?sowa i puka to samo przeszli już?

  • Wszystko będzie wiadomo na kilka dni przed meczem ligowym,co runde ogłaszają na kilka dni przed rozpoczęciem kto przyjdzie.Ale wszyscy raczej przyjdą.Nie wiadomo co z Amerykanami,ale fajnie by było gdyby zostali.

Możliwość komentowania została wyłączona.