LigaRywaleSeniorzy

3. kolejka: Naprzód Skórzec – Narew

Rozgrywki dopiero co rozpoczętej IV ligi mazowieckiej nie zwalniają tempa. Już w sobotę Narew wyjedzie do Skórca, gdzie podejmowana będzie przez drużynę Naprzodu Skórzec. Tymczasem w Ostrołęce Korona podejmować będzie Mazura Gostynin. Warto spojrzeć na tabelę, bo po drugiej kolejce prowadzą drużyny reprezentujące Ciechanowsko-Ostrołęcki OZPN. Liderem jest MKS Przasnysz, potem znajduje się nasza Narew, a za nią Korona. Wreszcie zmagania rozpoczyna warszawska Polonia, która planuje „najazd” na Łomianki. Czy Paweł Madej i spółka zwyciężą zbieraną naprędce drużynę byłego ekstraklasowicza? Dowiemy się w sobotę wieczorem…

 

  Bug Wyszków   Wisła II Płock 17 sierpnia, 15:00
  KS Łomianki   MKS Polonia Warszawa 17 sierpnia, 15:00
  Wkra Żuromin   Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 sierpnia, 17:00
  Błękitni Raciąż   MKS Przasnysz 17 sierpnia, 17:00
  Naprzód Skórzec   Narew Ostrołęka 17 sierpnia, 17:00
  MKS Ciechanów   Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 sierpnia, 17:00
  Amator Maszewo   Błękitni Gąbin 17 sierpnia, 16:00
  Korona Ostrołęka   Mazur Gostynin 17 sierpnia, 12:00
  Czarni Węgrów   Mławianka Mława 18 sierpnia, 17:00

14 komentarzy do “3. kolejka: Naprzód Skórzec – Narew

 • Na 90 minut jest podane ,że Marek Kaliszewski jest zawodnikiem Ostrowi Ostrów Maz.Wiecie coś na ten temat ?

  • Tak, pisaliśmy o tym na naszym profilu na Facebooku. Od początku tego sezonu M.K. jest ich zawodnikiem. Za to odszedł Arkadiusz Ciach.

   • Tak o Ciachu wiedziałem ,ze do Zambrowa odszedł.Info o Marku przegapiłem.Tak na marginesie, to szkoda ,że Marek zasilił szeregi Naszego ligowego rywala.

 • Jak coś się zmieni to informuj na biężąco.Musimy wygrać!!!słyszeliśćie o meczu polonii warszawa z łomiankami na sport.pl przeczytajcie.NAREW NAREW NAREW

  • Odrobiliśmy jeszcze jedną bramkę straty, ale zabrakło czasu na to, żeby doprowadzić do remisu. Skończyło się na 2-3. Potem napiszę więcej…

  • Obydwie Kuba Zalewski. Mecz dobry w wykonaniu obydwu drużyn, zawzięty, z gatunku dobrych do oglądania. Jak to napisał jeden z kibiców Naprzodu: „Dobre widowisko, chyba każdy jest zadowolony (oprócz Gości)”.
   W siódmej minucie było już 2-0 dla gospodarzy – jakbyś obuchem w głowę dostał na początek… Narwianie zawalczyli, strzelili kontaktową bramkę. Niestety nadziali się na 1-3, ale mimo to do końca próbowali, co dało skutek raz.

 • Gratulacje za walkę,bo podnieść z 2-0 na 3-2 to spory wysiłek.A teraz trzeba odrobić lekcje i w następną sobote 3 punkty z Ciechanowem nasze.Narew,Narew tylko Narew!!!

 • Co się stało z graczami? Czy tak ma wyglądać cały sezon? Gdzie te wzmocnienia aż 12 a jest to samo co przedtem. Narwi wyjaśnij co się stało, że przegrywali aż 1:3. Czy mają gonić rywali co mecz wyjazdowy a może i u siebie? Już czas skończyć z tą prowizorką klubową awans albo „najlepiej nic nie grać”. A może B-klasa- będzie lekarstwem „bez emocji, z tandetą i taniocha bo liga prawie powiatowa”.
  Prosimy o opinię prezesa klubu, czy jest zadowolony
  z postawy zespołu. Mamy nadzieję,że nie oddamy bez walki awansu do 3 ligi na rzecz Polonii. Bo coś mi się zdaje, że to będzie miało miejsce.

  • Co mogę powiedzieć… Jeśli chodzi o wzmocnienia, to największe z nich (przynajmniej tak się wydaje) wciąż nie może być brane pod uwagę przy ustalaniu składu. No i to dopiero trzecia kolejka, wstrzymałbym się jeszcze od wydawania wyroków 🙂 Po trzeciej kolejce w sez. 2001/02 Legia była na ostatnim miejscu w lidze, a potem zdobyła Mistrzostwo Polski. To tylko piłka…

 • A gdzie się zawodnik ze Stalowej Woli- opuścił klub? Problem z papierami? Przecież to wolny zawodnik? Prosimy prezesa o wypowiedzenie się co dalej z planami Narwi. Czy gramy o awans, czy pass. Bo, jeśli ci sami zawodnicy grają w takim samym ustawieniu i tym samym składem, to nie ma co szukać miejsca w 3 lidze. Brak zmienników, chociaż w zapowiedziach przed sezonem – kadra była taka duża.
  Już niebawem 4 kolejka a potem następne i znów zabraknie czasu jak w dzisiejszym meczu.
  Powodzenia w następnych meczach.

 • Nie 12,tylko 8 nowych zawodników jak coś.Z nowych zawodników tylko Sowa i Krawul grają.Zawodnik ze Stalowej Woli ma zaległości i zagra aż w połowie rundy,a certyfikat Kevina Zalewskiego jeszcze nie dotarł.
  Do łomianek:kadra nadal jest duża,tylko na meczach u siebie ławka jest duża 8 osób,a na wyjazdach 3-4 ludzi.

Możliwość komentowania została wyłączona.