Wypożyczenia…

W związku z szeroką kadrą naszego zespołu na rundę jesienną sezonu 2013/14 część zawodników Narwi została wypożyczona do innych klubów na pół roku. Długo nie wiadomo było, co będzie z Adamem Mierzejewskim, który miał przejść do KS CK Troszyn. Sprawa przeciągała się i młody pomocnik został już nawet zgłoszony do rozgrywek IV ligi mazowieckiej, ale ostatecznie jesienią w niej nie zagra. Mierzejewski został wypożyczony do Orła Sypniewo.

Do Kurpika Kadzidło trafił Rafał Abramczyk, urodzony w 1997 roku obrońca, grający w ubiegłym sezonie w trampkarzach rocznika 1996. Kamil Gontarz, który z powodów osobistych nie mógł trenować na pełnych obrotach, został wypożyczony do Rzekunianki Rzekuń.

Wielu kibiców zastanawia się, jakie są losy Marka Charmuszki. Otóż Mark wrócił na wiosnę na Białoruś, a obecnie będzie z Narwi wypożyczony do Promienia Mońki (III liga podlasko-warmińsko-mazurska), skąd będzie miał znacznie bliżej do domu.

Tak, jak już informowaliśmy zatwierdzeni do gry w IV lidze zostali Kevin Zalewski i Kamil Dzwonkowski. Zgłoszony do ligi został też zmagający się od dłuższego czasu z kontuzją Robert Jędrzejczyk.

3 komentarze do “Wypożyczenia…

 • 25/08/2013 o 18:20
  Permalink

  Czemu w dzisiejszym meczu nie zagrał Dominik Dzwonkowski

  • 25/08/2013 o 23:03
   Permalink

   Sprawy osobiste, tak jak w przypadku jego brata.

 • 27/08/2013 o 00:05
  Permalink

  w której rundzie narew zaczyna w pucharze polski???

Możliwość komentowania została wyłączona.