LigaSeniorzyWażne

Derby bez werwy

Nie udało się wyłonić lepszej z ostrołęckich drużyn jesienią 2013 roku. Po środowym meczu pozostanie mało wspomnień, jak po niemal każdym bezbramkowym widowisku. Najlepszą sytuację w całym spotkaniu miał Piotr Strzeżysz w okolicach 30. minuty, kiedy wyszedł sam na sam z Sebastianem Szczechowiakiem. Ten jednak nie dał się pokonać. Jeżeli kogoś pochwalić za ten mecz, to golkiperów obu drużyn i wspomnianego Piotra Strzeżysza. Na tym lista sporządzona okiem widza raczej by się skończyła.

Jeszcze słowo od redakcji… Kolejny raz w tym sezonie na meczu pojawiła się spora ilość policjantów. Jeśli ich ilość będzie wzrastać w takim tempie, to niebawem może być ich więcej niż widzów, i zrobi nam się nieplanowana impreza masowa… 😉 Pomyślmy trochę nad sensem tego wszystkiego…

Marcin Roman i Tomasz Słowik
Marcin Roman i Tomasz Słowik

Narew Ostrołęka 0-0 Korona Ostrołęka

Narew: Łyziński – Skorupka, Dawidzki, Zalewski, Gawrych – Pełtak, Strzeżysz, Sowa (46. Stachowicz), Górski, D.Dzwonkowski (46. Kubat) – Pietrasiak. Trener: Marcin Roman.

Korona: Szczechowiak – K.Kamionowski, Karczewski, Grochocki, Borkowski – Dzbeński, Waś, Nosek (60. Sokół), Kuzia (85. Kuczewski), P.Kamionowski – Majewski (87. Szkopek). Trenerzy: Tomasz Słowik i Robert Sokół.

Żółte kartki: Dzwonkowski, Kubat, Dawidzki, Łyziński – Waś.
Sędzia główny: Marcin Falencki (Mława). Obserwator: Jerzy Zembrzucki (COOZPN)
Widzów: 450

GALERIA ZDJĘĆ (52) – fot. Tomasz Mrozek

GALERIA ZDJĘĆ (-) – fot. Jacek Dobkowski (zostanie wgrana niebawem)

Przy piłce Piotr Strzeżysz.
Przy piłce Piotr Strzeżysz.

Jeden komentarz do “Derby bez werwy

  • „Piłka nożna dla policji „” !!!! Dobrze , że jeszcze nie sciagneli posiłków z Radomia i nie wspomogli się czołgiem lub jakimś poważniejszym sprzętem.Co tu mówić POlicyjne Państwo.Płacimy podatki aby nasze Państwo każdego kto przychodzi na stadion traktowało jako obywatela II kategorii czyli potencjalnego bandziora.Przykładem jest zamykanie stadionów , narozrabia kilku debili , a cierpią prawdziwi kibice.Pamietam i zapewne nie tylko ja , mecz z Legionowią .Dąbkowski był wtedy komendantem policji , jaką propozycję rzucił ? wnioskował wtedy o zamknięciu stadionu dla kibiców na wszystkie domowe spotkania.Na szczęście byli ludzie mądrzejsi od niego i zamknęli stadion tylko na mecz z Gwardiá W- wa.
    Mam nadzieję ,iż dobiega kres rządów takich POpapranców i im podobnych.

Możliwość komentowania została wyłączona.