Oświadczenie Zarządu Narwi

W niedzielny wieczór na nasze konto na portalu Facebook przesłana została alarmująca wiadomość od mieszkańca Stalowej Woli. Po sprawdzeniu jej, poinformowany został Zarząd klubu, który już z samego rana w poniedziałek zebrał się, aby zadecydować o dalszym losie jednego z nowo pozyskanych zawodników, którego dotyczyły informacje. Nasza redakcja dostała już oficjalne oświadczenie w tej sprawie, które publikujemy w pełnej treści wiadomości. 

Chodzi oczywiście o Filipa Kacpra K. i postawione mu przez prokuratora zarzuty.

 

Oświadczenie Zarządu

Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka z dużym zaskoczeniem przyjął doniesienia mówiące o  nieodległej przeszłości jednego z nowo pozyskanych zawodników naszego klubu. Z nieukrywanym zdziwieniem przyjmujemy również wszelkie spekulacje i zarzuty niektórych lokalnych mediów, insynuujących rzekome jego „ukrywanie”.

Choć zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić, jednak takie mocno krzywdzące opinie uderzają w wizerunek sportowy naszego klubu. Tego typu powierzchowne oceny nie mają pokrycia w rzeczywistości. Poza samym klubem, dotykają bezpośrednio zawodników, sztab szkoleniowy oraz naszych partnerów biznesowych.

Po bardzo trudnym okresie w funkcjonowaniu, klub buduje swoją pozycję w piłce seniorskiej między innymi pozyskując nowych zawodników z innych klubów piłkarskich. Dopiero po pewnym czasie okazuje się, czy były to transfery trafne, czy – jak również czasami się zdarza, z różnych przyczyn – nie.

Bolejąc nad zaistniałą sytuacją zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka oświadcza, że pragnie rzeczowego i rzetelnego wyjaśnienia tej sytuacji oraz ukarania winnych. Kategorycznie potępiamy procedery czy zachowania zaprzeczające elementarnym zasadom bezpieczeństwa czy współżycia społecznego.

Wszystkich sympatyków, kibiców i sponsorów klubu zapewniamy, że Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka nie pozwoli, aby zaistniała sytuacja wywarła jakikolwiek negatywny wpływ na dalszą działalność oraz wysoki poziom moralności i etyki, nie tylko sportowej, na przekazywanie których to wartości kładziemy nacisk, bo stanowią one najwyższą wartość.

Zarząd klubu natychmiast po otrzymaniu powyższych informacji zdecydował  o zawieszeniu zawodnika w prawach i obowiązkach do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy.

 Zarząd klubu MKS Narew Ostrołęka    

2 komentarze do “Oświadczenie Zarządu Narwi

 • 05/09/2013 o 13:38
  Permalink

  Osobiście uważam, że „news” na Mojej Ostrołęce to poziom szamba, albo i gorszy. Nikt nikogo nie spytał, chociaż są z tej samej miejscowości. Czyżby Krzysiek albo Maciek nie znali numeru do prezesa? A ludzie ze Stalowej Woli potrafili znaleźć…

  Ktoś w tamtejszych komentarzach słusznie zauważył, że to jeden wieli „podobno”, „nieoficjalnie” i same insynuacje i domysły. Wstyd mi, że kiedyś pisałem newsy – co prawda czysto sportowe, a nie polityczne – na tak brudnym portalu jak moja-ostroleka.pl

 • 05/09/2013 o 21:12
  Permalink

  Narvi zauważ,że dziś Narew jest wciągana w brudne gierki polityczne,szmacona,pomawiana.Chociażby wypowiedzi Kleczkowskiego i kilku innych prominentnych przedstawicieli naszej ostrołęckiej „elity politycznej” .Tylko,że zapomnieli o tym w jakim miejscu między innymi się lansowali.Tym miejscem był stadion.Pokazywali wszem i wobec jakimi to są „kibicami”.Ukłony,przywitania tak aby obywatele wiedzieli na kogo głosować przy okazji najbliższych wyborów.Pamietam jak pan M.Popielarz agitował będąc działaczem młodzieżówki SLD na rzecz swojej partii.Gdzie to robił ? No właśnie , a dziś jest „kimś” i już przebywanie na stadionie jemu nie przystoi,zresztą jak wielu innym „farbowanym lisom”.Mam nadzieję,iż nastaną lepsze czasy dla Naszego klubu,może znów zobaczymy tych wspaniałych wspomnianych kibiców na stadionie i będzie okazja powtórzyć im to prosto w twarz.

Możliwość komentowania została wyłączona.