Młodzież NarwiRocznik 1996Rocznik 1997Rocznik 1998RywaleSeniorzyWażne

Niebiesko-Czerwony Weekend

Emocje niezwiązane ze sportem już opadają, trzeba pracować dalej. W najbliższy weekend rozegrane będą aż cztery mecze drużyn Narwi. Trzy w sobotę oraz jedno w niedzielę. Poniżej przedstawiamy rozpiskę dla seniorów i poszczególnych roczników.

SENIORZY:

IV liga mazowiecka, grupa północna
Sobota, godz. 16:30 – Węgrów
Czarni Węgrów – Narew Ostrołęka

mroman-derbySeniorzy walczą o mistrzostwo IV ligi i o awans do III. Tym razem rywalem będzie zamykająca tabelę drużyna Czarnych Węgrów. W ubiegłym sezonie Rafał Komosa i spółka popsuli krwi wielu drużynom ligowym, w tym nam, pokonując Narew dwukrotnie (sztuka ta nie udała się żadnej innej drużynie). Tym razem Czarni obrywają dosłownie od każdego i gdzieś w internecie znaleźliśmy już porównania do Nadnarwianki Pułtusk, w sezonie, w którym spadła. Szczególną bolączką naszych najbliższych rywali jest bardzo krótka ławka rezerwowych. Na tyle krótka, że najmocniejszym ogniwem z niej wchodzącym, jest grający trener Robert Parzonka.

Jak śpiewają Kibice: „ten mecz musimy wyyygrać!” A jak to zrobić – o tym już pomyśli trener Marcin Roman.

Narew U-19:

Liga Okręgowa Juniorów U-19
Sobota, godz. 12:00 – Ostrołęka-Wojciechowice
Narew Ostrołęka – Makowianka Maków Mazowiecka

rocznik96Rozpoczyna się liga juniorów U-19. Mogą być to ciężkie rozgrywki dla naszych zawodników, gdyż jest to liga połączonych roczników 1995 i 1996. Kadry większości ligowych rywali złożone są z niemal samych chłopaków z rocznika 1995. Tymczasem Narew to rocznik 1997 z domieszką 1997. Będziemy więc zdecydowanie najmłodszą z ekip i możemy odstawać fizycznie. W drużynie prowadzonej przez Roberta Jędrzejczyka pojawiło się kilku nowych zawodników rokujących pewne nadzieje. Do tego dochodzi stary sprawdzony szkielet z kapitanem Maćkiem Młynarskim w charakterze „kręgosłupa drużyny” i… zobaczymy co z tego wyjdzie.

Narew U-17:

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych U-17
Sobota, godz. 11:00 – Kadzidło
Kurpik Kadzidło – Narew Ostrołęka

rocznik97Po solidnie przepracowanym obozie szkoleniowym na Mazurach rocznik 1997 prowadzony przez trenera Waldemara Marczaka rozegrał już kilka sparingów, prezentując się solidnie. Na początek ligi chłopaki wyjeżdżają do Kadzidła i od razu mamy pewien smaczek, bo kilku z zawodników trenera Marczaka mieszka w Kadzidle i będzie miało okazję pokazać znajomym i rodzinie, czego już się w piłkarskim fachu nauczyli. Drużyna za cel ma postawiony awans do Ligi Mazowieckiej w tym sezonie.

Narew U-16:

Mazowiecka Liga Juniorów Młodszych U-16
Niedziela, godz. 16:00 – Glinojeck
Kryształ Glinojeck – Narew Ostrołęka

Drużyna rocznika 1998 rozpoczęła ligę od dwóch porażek, po których na dodatek z powodów osobistych przerwał pracę z rocznikiem trener Marian Szarama. Cały czas brakuje zespołowi kontuzjowanego bramkarza Norberta Dobkowskiego, którego wybrano najlepszym zawodnikiem drużyny w minionym sezonie. Jego miejsce zajął ostatnio „wypożyczony” z rocznika ’97 Konrad Kotowski. Pod nieobecność trenera Szaramy zespół przejął niezawodny w takich sytuacjach Jerzy Tonewo (kiedyś nawet przejął seniorów na jeden mecz, kiedy Szarama zrezygnował). Czy uda się odwrócić złą passę?

7 komentarzy do “Niebiesko-Czerwony Weekend

Możliwość komentowania została wyłączona.