Niebiesko-Czerwony Weekend (14-16.09.2013)

Przed nami kolejny weekend z niebiesko-czerwoną piłką. Tym razem będzie to „długi weekend”. Zacznie się w sobotę, a zakończy dopiero w poniedziałek. Przedstawiamy krótkie zaproszenia na mecze poszczególnych roczników Narwi.

narew-ciechanow1Seniorzy

IV liga mazowiecka (północ)
Sobota (14.09.), godz. 16:00
Ostrołęka, ul. Witosa 1
Narew Ostrołęka – Mławianka Mława

Mławianka należy do najlepszych zespołów naszej ligi, o czym świadczy chociażby fakt, że jest na razie liderem naszej ligi. Marcin Tomczak i spółka punktują całkiem nieźle, a jedyne punkty stracili w meczu z Koroną HiD Ostrołęka. Miejmy nadzieję, że po rundzie jesiennej goście nie będą mile wspominali obu ostrołęckich zespołów. Wiosną mecz z Mławianką „zawłaszczył” sobie arbiter tamtego spotkania, Artur Ciecierski. Pół roku minęło, wspomniany sędzia w Ostrołęce już na meczach Narwi nie zagości. Można tylko mieć nadzieję, że w sobotę wygra drużyna piłkarsko lepsza, a sędzia będzie niewidzialny.

rocznik96Narew U-19

Liga Okręgowa Juniorów
Sobota (14.09.), Szydłowo
Korona Szydłowo – Narew Ostrołęka

Rocznik 1996 Narwi, grający w rozgrywkach połączonych roczników 1995 i 1996 wyjeżdża do Szydłowa, aby zmierzyć się z tamtejszą Koroną. W poprzedniej kolejce Narwianie doznali niewielkiej porażki z Makowianką Maków Mazowiecki. Jadą więc zacząć odrabiać stratę do innych drużyn.

rocznik97Narew U-16

Liga Okręgowa Juniorów Młodszych
Poniedziałek (16.09)
Ostrołęka, ul. Partyzantów (Wojciechowice)
Narew Ostrołęka – Orzeł Sypniewo

Chłopcy z rocznika 1997, trenowani przez Waldemara Marczaka wygrali w ubiegłym tygodniu wysoko z Kurpikiem Kadzidło. Teraz podejmować będą Orła Sypniewo. Cel postawiony przed tym rocznikiem to awans do Ligi Mazowieckiej.

Narew U-15

Liga Mazowiecka Juniorów Młodszych U-15
Sobota (14.09.), godz. 12:00
Ostrołęka, ul. Partyzantów (Wojciechowice)
Narew Ostrołęka – Sarmata Warszawa

rocznik98Rocznik 1998 będący pod wodzą trenera Jerzego Tonewo gra kolejny mecz w Lidze Mazowieckiej. W minionej kolejce chłopcy wygrali wysoko w Glinojecku z tamtejszym Kryształem, pokazując co niektórym, że za szybko ich skreślili. Teraz przyszła pora na spotkanie z RKS Sarmata Warszawa, jednym z najsilniejszych na papierze zespołów w lidze. W składzie gości zagra Dawid Rybak, wypożyczony do stołecznej drużyny z Narwi. Czekamy na kolejny dobry mecz tego rocznika.

2 komentarze do “Niebiesko-Czerwony Weekend (14-16.09.2013)

  • 14/09/2013 o 11:49
    Permalink

    Brawo Panie Prezesie bardzo dziękujemy za to jak Pan dba o nasz rocznik…

  • 18/09/2013 o 23:26
    Permalink

    Brawo zawodnicy że tak się przykładacie do treningów 5 – 7 na treningach.zabawa się skończyła albo treningi i poważne trenowanie albo siedźcie w domu..Dziwicie że klub nie chce płacić za wasza zabawę? tak trzeba nazwać wasze przykładanie się do treningów i niepoważne traktowanie klubu, szkoda ze tak późno sie poznali, szkoda tylko tych co się przykładają i trenują ale oni mają szanse w seniorach resztę rozgonić….

Możliwość komentowania została wyłączona.