PucharRocznik 1996Rocznik 1997Seniorzy

Puchar nie dla Narwi

Do Jednorożca Niebiesko-Czerwoni pojechali zaledwie w czternastu, bez prawie całej podstawowej jedenastki z meczów ligowych. Więcej od nich było na stadionie nawet kibiców z Ostrołęki – 15 Narwian głośno dopingowało swój zespół. Swój drugi mecz ligowy w Narwi rozegrał Maciej Młynarski. Debiuty zaliczyli obaj bramkarze: Kamil Rymek i Michał Kruczkow oraz Przemysław Kruk, Konrad Mamiński i Daniel Chochowski. Wszyscy z nich to chłopaki z roczników 1996 i 1997.

Już na początku meczu dwie sytuacje strzeleckie miał Mateusz Pełtak, ale górą wychodził bramkarz Mazowsza. Zagrywali Karol Pietrasiak i Mateusz Sowa. Gospodarze do głosu dochodzili tylko sporadycznie po błędach indywidualnych Narwian. Jedyną godną uwagi sytuację mieli w 33. minucie meczu po kiksie D.Dzwonkowskiego. Strzał z ok. 18 metrów obronił jednak Kamil Rymek. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Wciąż nacierała Narew, nie mogąc udokumentować swojej przewagi bramkami. Najwięcej zagrożenia stwarzał Karol Pietrasiak (np. raz przeszedł w jednej akcji czterech piłkarzy przeciwnika). Dużo zamieszania wprowadzały jego akcje z Kacprem Krawulem. Niestety ten drugi często dał się łapać na spalone. W ostatniej minucie meczu Mateusz Sowa huknął w słupek.

Po bezbramkowych 90 minutach sędzia zarządził konkurs jedenastek. Z Narwi wytypowani zostali: Mateusz Pełtak, Mateusz Sowa, Kamil Dzwonkowski, Karol Pietrasiak i Kacper Krawul. Krawul nie miał szansy strzelić, bo wcześniej swoje karne zmarnowali Pełtak i K.Dzwonkowski. Tym samym sensacja stała się faktem i Mazowsze Jednorożec wyeliminowało Narwian z Pucharu Polski.

Warto przy okazji pochwalić młodzież, bo mimo tego, że odpadliśmy, zaprezentowała się korzystnie.

Mazowsze Jednorożec 0-0 k. 4-2 Narew Ostrołęka

Mazowsze Jednorożec: Świderski – Stępkowski ( 46’B.Maćkowski ) , Bors , Żabiński , Tworkowski – Wójcik ( 46’Rykaczewski ) , Jakubowski , Bączek ,Piotrak , Ciuba – Krawczyk ( 60’Kobyliński )

Narew Ostrołęka: Rymek (60. Kruczkow) – D.Dzwonkowski (69. Mamiński), Młynarski, Pełtak, Gawrych – K.Dzwonkowski, Sowa, P.Dąbrowski, Kruk (56. Chochowski)  – Pietrasiak, Krawul.

3 komentarze do “Puchar nie dla Narwi

  • Szkoda ale taka jest piłka,brawa dla debiutantów.Szkoda mi Rymka a żal Kruczkowa jeden się nie spełnił do końca drugi pewnie będzie długo to pamiętał.Ale jednemu i drugiemu należą się Brawa bo w 90 minut nic nie weszło,a karne to loteria. Będą jakieś fotki?

  • ta relacja jest tak stronnicza i nieprawdziwa jak to że kibiców narwi (15! ) było więcej niż miejscowych fakt byli głośniejsi bo wiadomo %%%%%%%

    • Chyba panu też % działają 🙂 kibicow było więcej niz… naszych pilkarzy (tych bylo 14). Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pzdr

Możliwość komentowania została wyłączona.