LigaRywaleSeniorzyZ życia klubu

Polonia z zakazem wyjazdowym

Wiadomo już, że na meczu Narew – Polonia Warszawa zabraknie Kibiców gości. Do naszego klubu dotarło pismo z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, informujące o nałożeniu kary dwóch meczów zakazu wyjazdowego dla Kibiców na Polonię Warszawa. Jest to kara za niewłaściwe zachowanie na meczu w Mławie oraz na poprzednich meczach wyjazdowych.

W uzasadnieniu czytamy m.in., że kibice działając celowo przyjeżdżali regularnie na mecz w liczbie większej, niż była uprzednio zgłoszona przez nich organizatorowi meczu.

Zakaz wyjazdowy obowiązywać ma na meczach Błękitni Gąbin – Polonia i Narew – Polonia.

Jeżeli kara zostanie skrócona lub anulowana, po ewentualnym odwołaniu się Polonii od decyzji MZPN, Narew może przyjąć maksymalnie 31 Kibiców gości (jeśli wcześniej zamówią darmowe imienne wejściówki).

Jednocześnie Zarząd Narwi poinformował, że na mecz z Polonią udostępnionych zostanie 618 miejscówek, z czego wspomniane 31 zarezerwowane będzie dla fanów drużyny gości.

Mecz z Polonią odbędzie się 26 października 2013 o godzinie 15:0o. Niestety z powodów formalnych radzimy przybyć sporo wcześniej, gdyż (np. tak jak to miało miejsce podczas spotkania Korona Ostrołęka – Polonia) mogą wystąpić małe utrudnienia. Planowana jest bowiem bardziej niż zwykle zaostrzona kontrola, a wchodząc na stadion okazać trzeba będzie dowód osobisty. Osoby małoletnie powinny mieć ze sobą dowolny dowód tożsamości ze zdjęciem.

Mamy nadzieję, że te obowiązkowe obostrzenia nie zniechęcą Kibiców Narwi i wszystkie miejsca będą zajęte. Dla tych, którzy nie będą mieli okazji dostać się na mecz, przygotujemy relację na żywo korzystając z portalu RegioWyniki.pl.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Autor grafiki: Normalny

Jeden komentarz do “Polonia z zakazem wyjazdowym

Możliwość komentowania została wyłączona.