Z życia klubu

Przed meczem z Polonią

26 października 2013 o godz. 15:00 na boisku głównym stadionu miejskiego rozpocznie się mecz Narew Ostrołęka – Polonia Warszawa. Zgodnie z odgórnymi wytycznymi, na ten mecz zostały zaostrzone środki bezpieczeństwa przy wejściu na stadion. Poniżej zamieszczamy informację uzyskaną od Zarządu Narwi.

Od poniedziałku 21 października w dwóch punktach na terenie miasta można odebrać bezpłatne wejściówki na mecz. Bezpłatny odbiór zakończy się w piątek 25 października. Przed meczem odbiór wejściówek będzie możliwy tylko za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dorośli – dowód osobisty; nieletni – legitymacja szkolna lub inny dokument ze zdjęciem).

Bilety odebrać będzie można w sklepach

  • – Adidas w budynku „Handlowca”, lokal nr 9
  • – Sklepie Sportowym przy ul. Kościuszki 6.

 

Wejście na stadion będzie możliwe od godziny 13:00 tylko przez bramę główną od ulicy Witosa, pozostałe wejścia będą zamknięte. Osoby, które wybiorą się na mecz samochodem informujemy, że nie będzie możliwy wjazd na parking przed hotelem a samochody można będzie zaparkować na parkingach przed stadionem.

W związku z decyzją Wydziału Dyscypliny MZPN z dnia 07.10.2013 o nałożonej na klub MKS Polonia Warszawa karze zakazu wyjazdu kibiców w wymiarze dwóch meczów, z rygorem natychmiastowej wykonalności, która to obejmuje również mecz z drużyną MKS Narew Ostrołęka informujemy, że na mecz nie zostaną wpuszczeni Kibice drużyny Gości.

Przy wejściu na nasz obiekt pracownicy służb porządkowo-informacyjnych będą sprawdzali tożsamość każdej wchodzącej osoby.

Polonia Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w stolicy, ma na swoim koncie m.in. dwa Mistrzostwa Polski oraz dwukrotnie zdobyty Puchar Polski. W poprzednim sezonie Polonia występowała w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy lecz nie uzyskała licencji i została zdegradowana do IV ligi.

6 komentarzy do “Przed meczem z Polonią

  • Zapewne tłumy przyjdą na mecz w ilości nieco ponad 600 osób. Oczywiście narzucono odgórnie. Ale po wynikach poprzednich spotkań frekwencja będzie ok 300 osób. Szkoda, że mecz ten dla miejscowych nie już znaczenia, tylko prestiżowy i pokazowy dla wypromowania się i opuszczenia miasta tych piłkarzy, którzy nie mają zamiaru tu grać za frii.

  • Niestety w ostatnich spotkaniach ligowych nimi jesteśmy czyli „kelnerami”Zostały nam 3 spotkania do końca rundy.Z czego 2 ze ścisłą czołówką ligową , 1 spotkanie ze sredniakiem.Typuję : w najlepszym wypadku 1 pkt. Pozdrawiam

  • Nie rozumiem tego, co robi tu jeszcze aktualny trener przy takich wynikach… Psujecie ten klub i tradycję, zamiast grać i walczyć, to wykazujecie się tylko żenującym podejściem do treningów i meczów, mam obawy, że Narew może nie przystąpić do następnego sezonu albo nawet już do rundy wiosennej, bo patrząc jak to wszystko wygląda to płakać się chce, że to co kilka lat temu się dobrze zapowiadało, zostało zbełtane z błotem. Kiedy rządzący przejrzą na oczy ?!

  • A może niech zarząd zaprosi jak najwięcej kibiców Polonii. oni chętnie zapłacą za bilety i cały dochód ze sprzedaży dla zawodników Narwi. To jedyny sensowny pomysł na dorobienie dla zawodników miejscowych, bo nikt nimi się nie interesuje. A po drugie może ktoś z Narwi przejdzie do klubu rywala i mu się polepszy finansowo. Acha miejscowi kibice w domu siedzą przy necie( nie robią sztucznej zadymy) i czekają na relację, lub można było by jakąś transmisję za opłatę jak to robią na Polonii. Do rozważenia, czyż nie tak?

  • Do:zafriko
    Gdyby żyli bez pieniędzy to by w Narwi tutaj nie grali.Przed sezonem 2012/13 była informacja że miasto wspomoże Narew,i był filmik z wypowiedzią prezesa,”zarząd klubu pomaga szukać pracy zawodnikom „,więc nasi zawodnicy z czegoś żyją i dlatego grają w Narwi.

Możliwość komentowania została wyłączona.