LigaSeniorzy

Porażka z liderem

Po świetnej grze w pierwszej części meczu Narew wygrywała z Bugiem Wyszków 2-0. Oba gole zdobył Piotr Kubat, w obu akcjach pomagał mu Wojciech Skorupka (pod nieobecność Piotra Strzeżysza prawdziwy motorniczy naszej drużyny). Lider nie oddał w pierwszej odsłonie nawet jednego strzału na bramkę Andrzeja Łyzińskiego. Mimo tego, tuż przed jej końcem zdobył bramkę kontaktową. „Łyżwę” pokonał Mateusz Pełtak, wślizgiem pakując piłkę do siatki.

To wydarzenie zmieniło oblicza meczu. Chociaż, jak mówi trener Marcin Roman, nie widać było w przerwie, by w chłopakach coś pękło, to zadziałało na pewno na gospodarzy. W 73. minucie wyrównał strzałem z woleja Karol Skoczeń. Przy takim stanie sędzia główny pokazał Narwianom dwie czerwone kartki: najpierw bezpośrednią Piotrowi Dawidzkiemu, a potem drugą żółtą Kacprowi Krawulowi. Na minutę przed końcem meczu Narew straciła bramkę na 3-2 dla Bugu…

Bug Wyszków 3-2 (1-2) Narew Ostrołęka
Pełtak 43 (s), Skoczeń 73, Damętko 89 – Kubat 15, 32

Bug: Derejko – Damętko, Chukwuemeka, Wróbel, Maciak – Rejnuś (53. Gołębiowski), Salwin, Augustyniak, Szala (53. Gałązka) – Kowalczyk, Skoczeń.

Narew: Łyziński – Skorupka, Zalewski, Dawidzki, Gawrych – K. Dzwonkowski (60. Stachowicz), Pełtak, Pietrasiak, Dąbrowski (75. Krawul) – Kubat, Niedźwiecki (75. Sowa).

Żółte kartki: Derejko, Rejnuś – Krawul (dwie; druga 85′)
Czerwone kartki: Dawidzki (Narew; 80′)Sędzia: Wycisłowski (Mińsk Mazowiecki)
Widzów: 450

3 komentarze do “Porażka z liderem

 • Szkoda, mogli by chociaż zremisować. Niepotrzebnie dawali się sprowokować miejscowym i 2 wyleciało. Naszym zostało walczyć o honor w 2 ostatnich meczach jesiennych. Będzie ciężko, ale może się przełamią.
  Dyskusja na m-o o łączeniu klubów. Czy to coś wniesie
  w stan naszej lokalnej piłce? Bez otwartego dialogu: miasto,piłkarze, trenerzy zawodnicy i przede wszystkim kibice i ewentualni sponsorzy nic się nie zmieni. Czas dotacji miejskiej się kończy. Za małe środki na poważną ekipę w rozgrywkach 4, 3 i wyżej. Niestety ale to bolesna prawda. Bez sponsora(ów) seniorzy nie mają sensu, chyba, że czysto amatorsko np w LO.
  Adminie powinieneś trochę poluzować na tej stronie. ludzie nie lubią być ograniczani, dlatego dyskusje przenoszą się np na m-o lub e-ostrołęka. Wymyśl coś, żeby niecenzuralne wpisy lub ostrzejsze teksty pod adresem kogoś imienne przenosić dla krewkich kibiców do specjalnej strefy (zona jak palaczy co trują innych)

  • Akurat na MO o swobodną dyskusję jest trudniej, niż o dobrą piłkę na Kurpiach 😉
   Nie mogłem zatwierdzić kilku komentarzy, bo byłem (jestem) poza zasięgiem internetu. Dlatego też nie ma newsów, za co przepraszam. Do zobaczenia w niedzielę na W1! 🙂

 • czy w tym roku będzie można zamowić bluzę narwi i czapki badz koszulki?

Możliwość komentowania została wyłączona.