Młodzież NarwiRocznik 1996Rocznik 1997Rocznik 1998SeniorzySparingi

„Młode wilki” na plus

Zamiast zaplanowanego wcześniej sparingu z GKP Targówek Narwianie rozegrali dzisiaj mecz z drużyną młodzieży z naszego klubu. Dzięki temu chłopaki z roczników 1996, 1997 i 1998 mogli pokazać się trenerowi Dariuszowi Narolewskiemu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3 (2-1), ale składy później bardziej się wymieszały. W ekipie seniorów z różnych przyczyn nie mogli zagrać Andrzej Łyziński, Piotr Strzeżysz, Piotr Dawidzki i Jakub Zalewski. W ich miejsce pojawili się Kamil Rymek i Michał Kruczkow (na zmianę na bramce), Mateusz Gocłowski, Maciej Młynarski i Jakub Parzych, czyli zawodnicy młodzi trenujący od jakiegoś czasu z seniorami). Bramki dla pierwszej drużyny zdobyli Karol Pietrasiak, Piotr Kubat i Tomasz Jóźwiak.

Druga drużyna, pomimo braku możliwości zgrania się ze sobą, zaprezentowała się również korzystnie. Szczególnie dobre wrażenie zrobili Norbert Dobkowski na bramce (wyjął kilka ciężkich strzałów) oraz Bartek Pędzich, zdobywca wszystkich trzech bramek. Oprócz nich zaprezentowali się z drużyn roczników 1997 i 1998 m.in. Karol Zduńczyk, Daniel Kopeć, Bartosz Wachuta, Grzegorz Knap. Nie dotarł na sparing Bartek Brewczyński. Drużynę młodzieży wspomogli Daniel Wargulewski i Adrian Walendziewski. W sparingu z Iskrą Krasne dostanie natomiast szansę występu Bartłomiej Ziemak.

Narew „A” – Narew „B”  3-3 (2-1)
Pietrasiak, Kubat, Jóźwiak – Pędzich trzy

* * *

W dniu dzisiejszym urodziny obchodzi prezes Narwi, Robert Bartkowski , któremu przy tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia. Zaczynając na standardowych „łubu-dubu”, a kończąc na paśmie sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Chyba najlepszy prezent zrobiła prezesowi dzisiaj niebiesko-czerwona młodzież, skoro określił jej dzisiejszą postawę i grę mianem wręcz rewelacyjnej. Skoro już o prezesie mowa, to poinformował nas, że wkrótce na treningach Narwi pojawi się przynajmniej dwóch kolejnych testowanych zawodników. Trwają rozmowy z jeszcze innymi kandydatami. Wiadomo już, że w rundzie wiosennej z pierwszego składu Narwi nie ubędzie nikt, pomimo zainteresowania niektórymi zawodnikami wyrażonego przez inne kluby.

* * *

Prosimy zawodników rocznika 1996 zainteresowanych dalszym reprezentowaniem barw Narwi w lidze oraz walką o awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów (a szanse są duże) o kontakt z kapitanem Maciejem Młynarskim. W poniedziałek odbędzie się ważne spotkanie organizacyjne tego rocznika przed rundą wiosenną. Mile widziane także nowe twarze.

2 komentarze do “„Młode wilki” na plus

Możliwość komentowania została wyłączona.