Sparing: ŁKS Łomża 3-2 Narew

Niebiesko-czerwoni przegrali w sparingu z III-ligowym ŁKS-em Łomża 2-3 na wyjeździe. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Piotr Dawidzki i Piotr Kubat. Dla gospodarzy dwie bramki strzelił nowy zawodnik Alex Rodier. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego grali przez długi czas bardzo dobre zawody. Do 44. minuty meczu wygrywali 2-0 z drużyną z wyższej ligi, by… w dwie minuty dać sobie wbić dwa gole. Pierwszy po błędzie Andrzeja Łyzińskiego (piłka wypadła mu z rąk po interwencji), drugi po strzale stopera ŁKS-u.

Trzecia bramka padła w drugiej połowie. Wkrótce za dwie żółte kartki boisko opuścić musiał Jakub Zalewski. To nie koniec kartkowania. W końcówce doszło do przepychanek i sędzia wyrzucił z boiska po jednym zawodniku z obu drużyn. Z Narwi z boiska zszedł Karol Pietrasiak.

Kolejny raz w meczu sparingowym trener nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

ŁKS Łomża 3-2 (2-2) Narew Ostrołęka
Rodier 44, 65, Stankiewicz 45 – Dawidzki 18, Kubat 28

4 komentarze do “Sparing: ŁKS Łomża 3-2 Narew

 • 06/03/2014 o 14:31
  Permalink

  Szanowny administratorze – ja jako kibic który jest niestety zdala od Witosa Estadio chętnie bym raz na tydzień przeczytał co się w klubie dzieje, jakie są cele zespołu oraz trenera na wiosenną rundę – czy ktoś trafi do klubu czy kogoś zabraknie. Myślę że to ciekawiłoby nie tylko mnie ale też innych zawziętych kurpiaków 🙂

  • 06/03/2014 o 15:53
   Permalink

   Od roku mieszkam w Warszawie 🙂 (mimo to jestem na każdym meczu ligowym, na spikerce). Cały czas szukam kogoś, kto mogłby pomóc we wspołtworzeniu strony… Zimą raczej mało się dzieje, teraz powoli się zacznie. Polecam szczególnie zajrzeć we wtorek 🙂 więcej nie zdradzę! Pozdrawiam!

  • 06/03/2014 o 15:54
   Permalink

   A o celach porozmawiam z prezesem, jak będzie mial trochę więcej wolnego czasu 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.