LigaMłodzież NarwiRocznik 1998SeniorzyWiadomośći OkołonarwiańskieZ życia klubu

Wieści z Witosa (19.03)

Pora na najnowsze wiadomości z życia naszego Klubu. Zaczynamy od dobrych wieści dla sympatyków piłki młodzieżowej. Wśród malowniczych pejzaży w Baranowie rocznik 1998 Narwi pokonał rówieśników, gospodarzy ze Świtu Baranowo 6-2. Boisko, jak widać na załączonym zdjęciu znajduje się tam w lepszym stanie, niż na niejednym placu IV ligi… Co do samego meczu, to niebiesko-czerwoni zagrali bardzo dobrze i ani przez chwilę nie można było mieć wątpliwości, który zespół jest wyżej klasyfikowany.

Cieszy fakt, że trener do dyspozycji miał po przerwie aż 19 zawodników z tego rocznika, w tym kilku nowych, przymierzanych do drużyny. W niedzielę kolejny sparing. Narew ’98 zagra w Ostrowi Mazowieckiej z rocznikiem ’97 Ostrovii Ostrów Maz. Mecz na boisku głównym tamtejszego stadionu miejskiego.

* * * * *

Doszło do jednej zmiany w terminarzu gier Narwi w ramach IV ligi mazowieckiej – gr. północna. W 24. kolejce mieliśmy zagrać 19 kwietnia o godz. 14:00 u siebie z Czarnymi Węgrów. Nowy termin meczu to 18 kwietnia (Wielki Piątek), godzina 16:30. Miejsce rozegrania meczu pozostało bez zmian (boisko główne stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce).

Przypominamy, że pozostałe terminy sprawdzić możecie klikając na stronie głównej w link „Zobacz wszystkie mecze” (lub TUTAJ).

* * * * *

Przypominamy o możliwości przekazania 1% z podatku dla naszego klubu. Dziękujemy z całego serca tym, którzy już to zrobili i z góry tym, którzy zamierzają to zrobić. Więcej informacji TUTAJ.

Jeden komentarz do “Wieści z Witosa (19.03)

  • Powinni rozegrać m. w środę. Mało kto przyjdzie w w te dni. Po drugie piłkarze też mają rodziny i plany. Tak więc powinni rozegrać mecz w środę i wypoczywać w przerwie świątecznej. I tak ten mecz nie będzie miał niestety- znaczenia dla górnej i środkowej części tabeli.

Możliwość komentowania została wyłączona.