LigaSeniorzy

Narew 4-1 Naprzód Skórzec

Niebiesko-czerwoni wygrali dzisiaj 4-1 z Naprzodem Skórzec na własnym boisku. Dwie bramki bezpośrednio z rzutów wolnych strzelił Wojciech Skorupka, po jednej dorzucili Piotr Strzeżysz i Tomasz Niedźwiecki.

Narew mogła i powinna wyjść na prowadzenie w 19. minucie meczu, gdy Dominik Dzwonkowski okiwał trzech zawodników z drużyny gości, strzelił, ale jego uderzenie okazało się niecelne. Potem gra się trochę wyrównała. Z marazmu wyrwał kibiców Wojciech Skorupka. W 38. minucie huknął on pięknie z rzutu wolnego, całkowicie zaskakując Krawczyka.  Przed przerwą prowadzenie podwyższył Piotr Strzeżysz, decydując się na strzał z dystansu.

W przerwie trener gości zmienił bramkarza, który w obu przypadkach mógł zachować się lepiej. Jego zastępca długo nie wytrwał jednak z czystym kontem. Faul na Tomaszu Niedźwieckim zaowocował kolejną bramką z rzutu wolnego – tzw. „angielką”. Znów zdobywcą był Wojciech Skorupka. Tym razem szybko odpowiedzieli goście. Konkretnie honorową bramkę strzelił najlepszy tego dnia w drużynie Naprzodu Tomasz Wereda (jeszcze w pierwszej połowie miał dobrą sytuację).

Końcówka należała już tylko do Narwi. Goście wypompowani starali się jeszcze coś ugrać, ale proste straty powodowały, że raz po raz szanse na strzelenie bramki mieli Narwianie. Konkretnie kolejno Piotr Kubat, Tomasz Niedźwiecki, Piotr Strzeżysz  i Karol Pietrasiak. Po jednej z zespołowych akcji niebiesko-czerwoni wyszli nawet trzech na jeden, ale górą był bramkarz gości. W 77. minucie wynik meczu na 4-1 ustalił Tomasz Niedźwiecki po kombinacyjnej akcji Narwian. Wynik zdecydowanie poprawił humory kibicom na Witosa.

Narew Ostrołęka 4-1 (2-0) Naprzód Skórzec
Wojciech Skorupka 38, 47, Piotr Strzeżysz 44, Tomasz Niedźwiecki 82 – Tomasz Wereda 48

Narew: Łyziński – Gawrych, Zalewski, Parzych, Skorupka – D.Dzwonkowski, Młynarski (65. Sowa), Strzeżysz, D.Wargulewski (65. Stachowicz) – Niedźwiecki (82. Gocłowski), Kubat (65. Pietrasiak).

Naprzód: Krawczyk (46. Adamiak) – Brodziak, Kozak (65. Michalak), Lipiński, Paciorek, Całka, Skóra (46. Szymczyk), Olszewski, Chojecki, Chłopek, Wereda.

Sędzia główny: Załęski (COOZPN). Widzów: 100.

5 komentarzy do “Narew 4-1 Naprzód Skórzec

 • W końcu zagrali ładnie. Fajnie się oglądało bramki Skorupki. Pochwalił bym też młodszych za grę.

 • Dobrze, że wygrali. A teraz niech pokażą, że grają dla kibiców a nie dla swojego widzimisię. Test 1 to Ciechanów na wyjeździe. Oni wygrali u nas- to pora na rewanż. Kibiców interesuje dobra i skuteczna gra za 3 pkt. I tak w miarę co mecz, to kibice przyjdą w większej ilości. A jeśli piłkarze znowu będą na tarczy, to lepiej niech zmienią profesję.
  te 100 osób to zawyżona frekwencja. Przy tak małym zainteresowaniu, może ktoś będący na meczu niech dokładnie policzy np. było 64.

  • Ogólnie tak jakoś przyjęło się, że podaje się frekwencję dokładnie liczoną gdy jest poniżej 50 osób, zaokrąglając do 50.
   Było raczej trochę więcej niż piszesz, bo 65 wyszło mi po samej prawej stronie od budki spikerskiej, a jeszcze byli ludzie pode mną, których nie widziałem i kibice po lewej stronie, np. grupka z tym krzyczącym „Ej sędzia” 🙂

   • Pod spikerką i po lewej stronie naliczyłbyś ok. 40 osób 🙂

    • Dzięki. No i tak mi się właśnie wydawało, stąd podałem ok. 100 widzów. To i tak najgorszy rezultat w tym sezonie… Może wynik sprawi, że na następnym meczu będzie nas więcej 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.