Seniorzy

Wieści z Witosa (27.03.14)

Podajemy kadrę na rundę wiosenną, zgodnie z danymi wysłanymi do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej:

Bramkarze: Norbert Dobkowski (M, 98), Andrzej Łyziński (80), Kamil Rymek (M, 97).

Obrońcy: Bartosz Brewczyński (M, 97), Piotr Dawidzki (84), Kacper Garbulewski (M, 97), Paweł Gawrych (86), Maciej Młynarski (M, 96), Jakub Parzych (M, 97), Mateusz Pełtak (89), Wojciech Skorupka (87), Jakub Zalewski (92).

Pomocnicy i napastnicy: Bartłomiej Bardyszewski (M, 97), Piotr Dąbrowski (M, 94), Dominik Dzwonkowski (89), Kamil Dzwonkowski (91), Mateusz Gocłowski (M, 97), Tomasz Jóźwiak (84), Kamil Kaczyński (M, 96), Przemysław Kruk (M, 96), Piotr Kubat (90), Michał Lelujka (89), Hubert Nałęcz (96), Tomasz Niedźwiecki (86), Karol Pietrasiak (M, 93), Mateusz Sowa (91), Cezary Stachowicz (86), Piotr Strzeżysz (82), Adrian Walendziewski (91), Daniel Wargulewski (83).

Ponadto zgłoszeni do III ligi wciąż są zawodnicy, którzy z różnych powodów (zdrowotnych, szkolnych, osobistych) przerwali treningi: Karol Górski (93), Robert Jędrzejczyk (87), Kamil Wiski (92), Kevin Zalewski (90). Teoretycznie zagrać mogli by nawet Marcin Roman i Szymon Nowak.

Trener: Dariusz Narolewski.
Asystent trenera: Cezary Stachowicz.
Kierownik drużyny: Mirosław Stworzyjan.
Opieka medyczna: Dorota Koziatek.
Dyrektor sportowy: Piotr Wiski.

Przybyli: Daniel Wargulewski (wolny zawodnik), Adrian Walendziewski i Michał Lelujka (obaj ŁKS Łomża)
Odeszli: Kacper Krawul (wrócił do Korony HiD Ostrołęka).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

nabor-wiosna14-a3-333

Narew rozpoczęła wiosenny nabór do Akademii Piłkarskiej MKS Narew. W tygodniu „na mieście” pojawią się plakaty wyglądające jak grafika powyżej. Zapraszamy na treningi chłopców urodzonych w latach 2002-2008. Trenerami grup będą Jerzy Tonewo, Jan Zalewski, Tomasz Jóźwiak i Cezary Kowalczyk. Więcej informacji pod numerami telefonów 662-208-681 i 506-129-869.
Przypominamy o nadaniu Narwi statusu Klubu Przyjaciela AP Legii Warszawa (więcej TUTAJ).

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Można jeszcze przekazać 1% ze swojego podatku dla Narwi. Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

mlelujka-w13Jak można wyżej zauważyć ostatnim transferem do klubu jest pozyskanie Michała Lelujki (fot. obok – tm). To bardzo dobrze znana na Kurpiach postać, chłopak stąd, któremu rozwój kariery zahamowały trochę kontuzje. W tej chwili też jest w trakcie dochodzenia do zdrowia, więc nie oczekujmy, że od razu pojawi się w składzie. Potrzeba będzie na to czasu, jednak chyba wszyscy kibice Narwi wiedzą, że jest to na tyle solidny piłkarz, że warto poczekać. Michał jesienią grał w ŁKS-ie Łomża na wypożyczeniu. Teraz ŁKS nastawił się na kierunek białostocki, dając wolną rękę zawodnikom spoza Łomży i Białegostoku.

Młodszym kibicom przypomnimy tylko, że Michał Lelujka grał w Młodej Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok, także na poziomie II i III ligi z Warmią Grajewo,  Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i z Narwią. Po jego bramkach w meczu z UKS SMS Łódź udało nam się utrzymać w III lidze łódzko-mazowieckiej w szalonym sezonie 2010/11. Klasycznie – witamy na pokładzie Lulek 🙂 Po raz czwarty!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

tonewo-jerzyW TYM miejscu zamieściliśmy terminarze meczów ligowych poszczególnych roczników Młodej Narwi. Będą one systematycznie aktualizowane, w miarę pojawiania się kolejnych informacji od naszych przeciwników ligowych. Do terminarzy młodzieży dostać się można klikając w terminarz seniorów i tam w odpowiedni link na samej górze. Wiadomo już, że roczniki 1996 i 1998 będą grały swoje mecze na stadionie w Ostrołęce-Wojciechowicach, przy ul. Partyzantów 3. Zapraszamy!

Koordynatorem grup młodzieżowych oraz trenerem rocznika 1998, grającego w Mazowieckiej Lidze Juniorów Młodszych jest Jerzy Tonewo (na zdjęciu obok).

3 komentarze do “Wieści z Witosa (27.03.14)

Możliwość komentowania została wyłączona.