LigaSeniorzy

Narew 2-0 Amator Maszewo

Kolejny wiosenny mecz wygrali dzisiaj podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego. Tym razem pokonali pewnie zamykającego tabelę Amatora Maszewo 2-0. Wynik otworzył w 13. minucie zawodnik grający z numerem 13, czyli Piotr Kubat. Przyjął on piłkę na 30 metrze, okiwał zawodnika Amatora i strzelił z 16 metrów tuż przy słupku. Była to piękna indywidualna akcja.

W 22. minucie podwyższył Dominik Dzwonkowski. Znów akcję zainicjował Piotr Kubat. Wrzucił on (a może strzelał?) piłkę z lewego skrzydła. Ta minęła bramkarza. Wobec biernej postawy obrońcy Amatora, nadbiegającemu Dominikowi Dzwonkowskiemu nie pozostało nic innego, jak tylko podwyższyć na 2-0. Cztery minuty później na strzał z dystansu zdecydował się obchodzący dziś urodziny Piotr Strzeżysz, jednak strzelił odrobinę za wysoko.

W drugiej połowie widowisko straciło na jakości. Głównie za sprawą jednego z sędziów bocznych, który dwukrotnie pokazał spalonego w sytuacjach, kiedy Narew wychodziła na czystą pozycję z bramkarzem. Sędzia nie zauważył w obu przypadkach, że piłka zagrywana była nie do zawodników faktycznie będących na pozycji spalonej, ale w zupełnie innym kierunku… W końcówce aktywny był Daniel Wargulewski. Najpierw zagrywał z lewej strony i o mały włos a skończyło by się to samobójczym trafieniem zawodnika Amatora, a później samemu próbując strzelać – tym razem górą był golkiper gości.

Narew Ostrołęka 2-0 (2-0) Amator Maszewo
Piotr Kubat 13, Dominik Dzwonkowski 22

Narew: Łyziński – Parzych, Zalewski, Dawidzki, Skorupka – Młynarski (72. Gocłowski), D.Dzwonkowski, Strzeżysz (63. Sowa), Stachowicz (65 D.Wargulewski) – Kubat, Niedźwiecki (80. Jóźwiak).

Amator: Kalinowski – Włoczewski, Żaglewski, Golatowski, Szarwiński, Marszałek, Muszyński, Zych, Majchrzak, Leński (70. Maliszewski), Giżyński (72. Krajenta).

Żółte kartki: Strzeżysz, Stachowicz, Zalewski, Dawidzki – Żaglewski.

Sędziowie: Tomasz Łukasiuk (główny), Grzegorz Dąbrowski, Maciej Tomaszewski (asystenci), wszyscy WS Siedlce. Obserwator: Janusz Bilicki (WS Płock).

Widzów: 250.

 

Następny mecz, to Derby Ostrołęki. W sobotę o 12:00 będziemy podejmowani przez Koronę HiD. Tymczasem kolejny mecz z Narwią w roli gospodarza wypadł w Wielki Piątek (18.04.2014). Wszystkich, którzy znajdą wtedy czas na piłkę zapraszamy na godzinę 16:30 na Witosa. Zagramy z Czarnymi Węgrów.

2 komentarze do “Narew 2-0 Amator Maszewo

  • Widzów było ok. 80 ta liczba z fotek. Cieszą punkty, gra przeciętna. Teraz grają tylko o prestiż, nic więcej jak nie chcą stracić zaufania kibiców. A jak nie to niech założą własną działalność gospodarczą.

  • pauzuje ktoś za kartki w derbowym meczu w Narwi Ostrołęka???

Możliwość komentowania została wyłączona.