LigaSeniorzy

5 zwycięstwo z rzędu!

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zwyciężyli po raz piąty z rzędu w meczu ramach 24. kolejki czwartej ligi mazowieckiej. Przeciwnikiem była drużyna Czarnych Węgrów. Mecz mógłby zakończyć się wyższym rezultatem, niż 1-0, ale w decydujących momentach skuteczności zabrakło Tomaszowi Niedźwieckiemu i Piotrowi Kubatowi. Jedyna bramka meczu padła właśnie po ich akcji. Niedźwiecki dostał podanie z głębi pola, popędził przed siebie i będąc sam na sam z bramkarzem wyłożył piłkę partnerowi z ataku. W końcówce blisko było do skopiowania tej akcji, ale tym razem Kubat przestrzelił.

Czarni skupili się na atakowaniu dopiero w okolicach 80. minuty meczu, jednak świetnie dysponowany był tego dnia Andrzej Łyziński, a bardzo dobre zawody rozgrywał też m.in. Wojciech Skorupka. Ostatecznie mimo wyjątkowo tym razem niewielkiej ilości wrażeń „estetycznych”, kolejny raz dopisujemy sobie trzy punkty do konta.

IV liga mazowiecka, grupa północna
Narew Ostrołęka 1-0 (0-0) Czarni Węgrów
Piotr Kubat 72

Narew: Łyziński – Gawrych, Parzych, Dawidzki, Skorupka – Młynarski, Sowa (75. Pełtak), Stachowicz (81. Jóźwiak), Wargulewski – Niedźwiecki (90. Kruk), Kubat.
Trener: Dariusz Narolewski

Czarni: Ufnal – Gierej, K.Panufnik, M.Panufnik, Piotrowski (57. Replin), Gryglas, Fabisiak (88. Żenik), Ł.Supleńśki (80. P.Komosa), Dobosz, Głowacz (74. Żurawiński), R.Komosa.
Trener: Robert Parzonka. Kierownik: Pan Janek.

Żółte kartki: Skorupka, Gawrych, Pełtak – Gryglas.
Widzów: 250.

Sędziowie: Piotr Rybus – W.Woźniak, M.Przybysz (wszyscy WS Warszawa)

Jeden komentarz do “5 zwycięstwo z rzędu!

  • Teraz można się cieszyć choć obserwatorzy muszą przyznać iż z meczu na mecz jest coraz trudniej. Tak jakby energia powoli się kończyła. Ale w porównaniu z jesienią widać delikatny optymizm zwłaszcza z tyłu. Juz nikt nie wjeżdza prze Łyżwę jak w masło. Oby tak dalej.

Możliwość komentowania została wyłączona.